Смяна на Qingdao Youth Football Stadium. Cheng Jin заменя Вей Шихао в отбора на Китай.
Yuning Zhang отстъпва мястото си на Zhen Wei в отбора на домакините.
Omar Mohamed Ahmed Hassan Alali отсъди тъч за Индонезия в близост до наказателното поле на Китай.
87'
Индонезия ще изпълнят опасен тъч.
86'
Гол! гостите намаляват резултата до 2-1 с гол на Том Хайе на Qingdao Youth Football Stadium.
86'
Тъч за гостите в противниковата половина.
85'
Pratama Arhan влиза в игра на мястото на Asnawi Mangkualam Bahar в отбора на гостите.
85'
Тае Йонг Шин (Индонезия) извършва смяна в своя отбор. Ivar Jenner напуска терена, заменен от Malik Risaldi.
84'
Индонезия имат правото да изпълнят свободен удар близо до противниковата врата.
83'
Удар от вратата за домакините на срещата в град Кингдао.
82'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за Индонезия в тяхната половина.
82'
Смяна в отбора на Китай. Liangming Lin заменя Wenneng Xie.
82'
Baihelamu Abuduwaili напуска терена, заменен от Алан.
81'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Китай.
81'
Индонезия атакуват на Qingdao Youth Football Stadium в град Кингдао. Ударът на Nathan Tjoe-a-On пропуска целта.
80'
Тъч за Индонезия на Qingdao Youth Football Stadium.
79'
Свободен удар за Китай на Qingdao Youth Football Stadium. Топката е в собствената им половина.
78'
Индонезия ще изпълнят тъч в половината на Китай.
78'
Тъч за Индонезия в собствената им половина.
77'
Asnawi Mangkualam Bahar (Индонезия) стреля към вратата на съперника, но ударът му е спасен
76'
75'
Ще успеят ли Индонезия да сътворят нещо от този тъч в половината на Китай?
74'
Тъч за Китай в половината на Индонезия.
73'
Тъч за Китай в тяхната половина.
71'
Omar Mohamed Ahmed Hassan Alali отсъди свободен удар за Индонезия.
70'
Тъч за Индонезия дълбоко в полето на противника на Qingdao Youth Football Stadium.
69'
Omar Mohamed Ahmed Hassan Alali отсъжда ъглов удар на Qingdao Youth Football Stadium. Зад топката е Nathan Tjoe-a-On (Индонезия).
67'
67'
На мача в град Кингдао, Rizky Ridho (Индонезия) стреля с глава към противниковата врата, но ударът му пропуска целта.