Тъч за Albirex Niigata близо до противниковото наказателно поле.
89'
Ryhan Stewart напуска терена, заменен от Idraki Mohd Adnan.
89'
Kenji Austin влиза на мястото на Junki Kenn Yoshimura в отбора на Albirex Niigata.
89'
Един от играчите на Танджонг Пагар Юнайтед е в положение на засада.
88'
Засада на играч на Albirex Niigata.
88'
Ще успеят ли Albirex Niigata да сътворят нещо от този тъч в половината на Танджонг Пагар Юнайтед?
83'
Свободен удар в опасна позиция за Albirex Niigata!
83'
Танджонг Пагар Юнайтед ще изпълнят тъч в своята половина.
82'
Удар от вратата за домакините на срещата в град Сингапур Сити.
82'
Атака на Танджонг Пагар Юнайтед и удар на Stefan Paunovic, който пропуска целта.
81'
домакините правят смяна, при която Shingo Nakano отстъпва мястото си на Syukri Bashir.
81'
Muhammad Haziq Bin Kamarudin напуска терена, заменен от Daniel Goh.
80'
Свободен удар за Albirex Niigata на Джуронг Ийст Стейдиъм. Топката е в собствената им половина.
80'
Тъч за гостите в противниковата половина.
80'
Танджонг Пагар Юнайтед ще изпълнят удар от вратата на Джуронг Ийст Стейдиъм.
78'
Тъч за Albirex Niigata на Джуронг Ийст Стейдиъм.
78'
Muhammad Syahadat Masnawi влиза на мястото на Mohamad Sahil Bin Suhaimi в отбора на Танджонг Пагар Юнайтед.
78'
Танджонг Пагар Юнайтед заменя Farid Jafiri с Ihsan Hadi.
77'
Танджонг Пагар Юнайтед ще подновят играта с удар от вратата.
77'
Тъч за Albirex Niigata в половината на Танджонг Пагар Юнайтед.
76'
76'
74'
Танджонг Пагар Юнайтед ще изпълнят тъч в половината на Albirex Niigata.
72'
Гол! Albirex Niigata вече имат комфортна преднина след попадение на Shuhei Hoshino за 4-1.
70'
Свирена е засада на един от играчите на Танджонг Пагар Юнайтед.
69'
Ho Wai Loon отстъпи мястото си на Mohammed Arshad Shamim в отбора на Albirex Niigata.
68'
Shingo Nakano вкара топката в мрежата и домакините увеличават аванса си на 3-1.
67'
Гол с глава на Akram Azman, с който Танджонг Пагар Юнайтед намаляват резултата: 2-1.
66'
65'
гостите са принудени да извършат смяна. Rizqin Aniq влиза на мястото на Curtis Gray в отбора на Танджонг Пагар Юнайтед.