Ralph Priso-Mbongue от отбора на Ванкувър получи жълт картон на Стадион БК Плейс.
На срещата в град Ванкувър бе отсъден свободен удар за гостите.
На Стадион БК Плейс в град Ванкувър, Christopher Penso показа втори жълт картон на Фафа Пико и той напуска терена преждевременно.
Свободен удар за Сиатъл Саундърс в половината на Ванкувър.
87'
Джон Бел влиза в игра на мястото на Нуху Толо в отбора на гостите.
87'
На Стадион БК Плейс е отсъден корнер за Ванкувър. С топката е Себастиан Берхалтер.
82'
Сиатъл Саундърс ще трябва да внимават, тъй като бе отсъден свободен удар за Ванкувър в опасна близост до тяхната врата.
79'
Тъч за домакините в противниковата половина.
79'
Christopher Penso отсъжда удар от вратата за Сиатъл Саундърс.
78'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Сиатъл Саундърс.
78'
Ванкувър заменя Браян Уайт с Дейбер Кайседо.
78'
Играч на домакините е в положение на засада.
77'
Браян Уайт (Ванкувър) стреля безрезултатно по посока на противниковата врата на Стадион БК Плейс в град Ванкувър.
77'
Christopher Penso отсъди тъч за Ванкувър в половината на Сиатъл Саундърс.
77'
Ъглов удар за Ванкувър на срещата в град Ванкувър. Себастиан Берхалтер е зад топката.
76'
Смяна в отбора на Сиатъл Саундърс. Педро Де Ла Вега заменя Georgi Minoungou.
76'
Браян Шмелцер (Сиатъл Саундърс) извършва смяна в своя отбор. Джордън Морис напуска терена, заменен от Дани Мусовски.
75'
Удар в очертанията на вратата на Джордън Морис. Няма гол.
74'
Смяна на Стадион БК Плейс. Джош Атенсио заменя Кристиан Ролдан в отбора на Сиатъл Саундърс.
74'
Смяна в отбора на Сиатъл Саундърс. Браян Шмелцер заменя Пол Ротрок с Рийд Бейкър-Уитинг.
74'
Атака на Сиатъл Саундърс е спряна от рефера Christopher Penso заради положение на засада.
73'
Pedro Vite от отбора на Ванкувър стреля на Стадион БК Плейс. За негово съжаление ударът му е спасен.
72'
Ванкувър имат правото да изпълнят свободен удар близо до противниковата врата.
71'
Тристан Блекмон отстъпва мястото си на Бьорн Инге Утвик в отбора на домакините.
71'
Матиас Лаборда напуска терена, заменен от Edier Ocampo Vidal.
71'
Ralph Priso-Mbongue влиза на мястото на Андрес Кубас в отбора на Ванкувър.
70'
Christopher Penso отсъди тъч за гостите.
69'
Ванкувър ще подновят играта с удар от вратата.
68'
Ванкувър получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
67'
Алберт Руснак се отчете с асистенция.
67'
Гол! Пол Ротрок вкара топката във вратата и Сиатъл Саундърс увеличава преднината си на 0-3.
66'
Тъч за Сиатъл Саундърс на Стадион БК Плейс.
65'
Сиатъл Саундърс увеличават преднината си след гол от дузпа на Алберт Руснак. Резултатът е 0-2.