1 - 4Край на мача
90+4'
Принс-Осей Овусу (Торонто) стреля безрезултатно по посока на противниковата врата на БМО Фийлд в град Торонто.
90+4'
Корнер за НЙ Ред Булс на срещата в град Торонто. Джон Толкин изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.
90+2'
Торонто получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
90+1'
На БМО Фийлд е отсъден корнер за НЙ Ред Булс. С топката е Джон Толкин.
90+1'
Filip Dujic отсъжда ъглов удар на БМО Фийлд. Зад топката е Джон Толкин (НЙ Ред Булс).
88'
Люис Морган подаде за гола.
88'
НЙ Ред Булс увеличават преднината си на БМО Фийлд с гол на Елиас Маноел за 1-4.
88'
Дерик Етиен опита удар на БМО Фийлд, но за радост на противниковият вратар топката срещна напречната греда.
87'
Удар в очертанията на вратата на Джонатан Осорио. Няма гол.
86'
Торонто ще изпълнят тъч в своята половина.
86'
Ъглов удар за НЙ Ред Булс на срещата в град Торонто. Джон Толкин е зад топката.
85'
Ще успеят ли НЙ Ред Булс да сътворят нещо от този тъч в половината на Торонто?
84'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на НЙ Ред Булс.
84'
На мача в град Торонто, Алонсо Коело (Торонто) стреля с глава към противниковата врата, но ударът му пропуска целта.
83'
Filip Dujic отсъди тъч за гостите.
83'
Тъч за Торонто в собствената им половина.
82'
Filip Dujic отсъди тъч за Торонто в половината на НЙ Ред Булс.
82'
Filip Dujic отсъди свободен удар за Торонто в собствената им половина.
81'
Смяна в отбора на НЙ Ред Булс. Dennis Gjengaar заменя Питър Строуд.
81'
Елиас Маноел влиза на мястото на Dante Vanzeir в отбора на НЙ Ред Булс.
80'
Жълт картон за Коси Томпсон (Торонто). Той ще пропусне следващата среща на отбора си заради наказание.
80'
Свободен удар за НЙ Ред Булс в собствената им половина.
79'
Тъч за домакините в противниковата половина.
78'
Filip Dujic отсъди свободен удар за НЙ Ред Булс.
77'
Торонто ще изпълнят тъч в половината на НЙ Ред Булс.
76'
Тъч за НЙ Ред Булс на БМО Фийлд.
75'
Торонто остава с човек по малко, след като Федерико Бернардески получи втори жълт картон.
74'
Свободен удар за НЙ Ред Булс в половината на Торонто.
74'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за Торонто в тяхната половина.
74'
Удар от вратата за НЙ Ред Булс на БМО Фийлд.
74'
Торонто атакуват на БМО Фийлд в град Торонто. Ударът на Дерик Етиен пропуска целта.
73'
НЙ Ред Булс ще изпълнят удар от вратата на БМО Фийлд.
73'
Свободен удар за Торонто в половината на НЙ Ред Булс.
72'
Filip Dujic отсъжда удар от вратата за Торонто.
72'
Люис Морган (НЙ Ред Булс) пробва удар на БМО Фийлд. Топката минава встрани от целта.
72'
70'
НЙ Ред Булс ще подновят играта с удар от вратата.
70'
Свободен удар за Торонто в половината на противника.
69'
Гол! Отборът на НЙ Ред Булс получи правото да изпълни дузпа, която Люис Морган реализира. 1-3 на БМО Фийлд.