Свободен удар за Кълъмбъс Крю на Lower.com Field. Топката е в собствената им половина.
Азиел Джаксон отстъпва мястото си на Джейсен Ръсел-Роу в отбора на домакините.
85'
Хуан Камило Ернандес се отчете с асистенция.
85'
Азиел Джаксон бележи на Lower.com Field. Кълъмбъс Крю увеличават преднината си до 4-2.
84'
Кълъмбъс Крю ще подновят играта с удар от вратата.
84'
Смяна в отбора на Орландо. Оскар Пареха заменя Уайлдър Картагена с Фелипе Мартинс.
84'
Орландо ще изпълнят опасен тъч.
82'
Ъглов удар за Кълъмбъс Крю на Lower.com Field. Dylan Chambost изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.
81'
Става опасно. Свободен удар за Кълъмбъс Крю близо до наказателното поле.
81'
Оскар Пареха (Орландо) извършва смяна в своя отбор. Рафаел Сантос напуска терена, заменен от Кайл Смит.
81'
Свободен удар за Кълъмбъс Крю в половината на противника.
81'
Кайл Смит (Орландо) е предупреден официално.
80'
Тъч за Кълъмбъс Крю в собствената им половина.
78'
гостите намаляват изоставането си на Lower.com Field с гол на Луиш Муриел от дузпа. Резултат: 3-2.
77'
Яу Йебоа (Кълъмбъс Крю) получи жълт картон на Lower.com Field.
76'
Смяна на Lower.com Field. Marcelo Herrera заменя Максимилиан Арфстен в отбора на Кълъмбъс Крю.
76'
Тъч за Кълъмбъс Крю в тяхната половина.
76'
домакините правят смяна, при която Christian Ramirez отстъпва мястото си на Dylan Chambost.
74'
Гол! Рамиро Енрике връща едно попадение за Орландо и резултатът вече е 3-1.
74'
Страхотен удар на Иван Ангуло (Орландо), при който топката се отбива в гредата.
74'
Serhii Boiko отсъди тъч за Орландо в половината на Кълъмбъс Крю.
71'
Подаването за гола е на Максимилиан Арфстен.
71'
Гол на Lower.com Field. Кълъмбъс Крю бележи нов гол чрез Хуан Камило Ернандес и резултатът вече е 3-0.