2 - 3Край на мача
90+10'
Тъч за Маями дълбоко в полето на противника на Lower.com Field.
90+9'
Dylan Chambost (Кълъмбъс Крю) стреля към вратата на съперника, но ударът му е спасен
90+7'
Маями ще изпълнят опасен тъч.
90+6'
Ъглов удар за Кълъмбъс Крю на срещата в град Кълъмбъс. Diego Rossi е зад топката.
90+6'
Смяна на Lower.com Field. Азиел Джаксон заменя Александру Матан в отбора на Кълъмбъс Крю.
90+4'
Маями ще изпълнят тъч в половината на Кълъмбъс Крю.
90+4'
Drew Fischer отсъжда удар от вратата за Маями.
90+2'
Маями ще изпълнят удар от вратата на Lower.com Field.
90+2'
Атака на Кълъмбъс Крю и удар на Хуан Камило Ернандес, който пропуска целта.
90'
Свободен удар за Маями в половината на Кълъмбъс Крю.
89'
Удар от вратата за Маями на Lower.com Field.
88'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Маями.
88'
Drew Fischer отсъди тъч за Кълъмбъс Крю в близост до наказателното поле на Маями.
87'
Смяна в отбора на Маями. Херардо Мартино заменя Диего Гомез с Матиас Рохас.
87'
Свободен удар за Кълъмбъс Крю в половината на Маями.
87'
Яник Брайт.
86'
Drew Fischer отсъди тъч за Кълъмбъс Крю в половината на Маями.
86'
Ъглов удар за Кълъмбъс Крю на Lower.com Field. Александру Матан изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.
85'
Marcelo Herrera влиза в игра на мястото на Mohamed Farsi в отбора на домакините.
84'
ДУЗ
Хуан Камило Ернандес (Кълъмбъс Крю) пропусна дузпата, отсъдена от Drew Fischer на Lower.com Field.
79'
Тъч за гостите в противниковата половина.
78'
Ще успеят ли Маями да сътворят нещо от този тъч в половината на Кълъмбъс Крю?
77'
Свободен удар за Маями в собствената им половина.
76'
Lower.com Field! Кълъмбъс Крю нападат чрез Mohamed Farsi. Ударът към вратата е спасен.
76'
Маями заменя Марсело Вайганд с Сергей Кривцов.
75'
Кълъмбъс Крю ще изпълнят тъч в половината на Маями.
74'
Уилфред Нанси (Кълъмбъс Крю) извършва смяна в своя отбор. Максимилиан Арфстен напуска терена, заменен от DeJuan Jones.
74'
Дарлингтън Нагбе отстъпва мястото си на Dylan Chambost в отбора на домакините.
74'
Джейсен Ръсел-Роу заменя Christian Ramirez в отбора на Кълъмбъс Крю.
73'
Тъч за Кълъмбъс Крю в половината на Маями.
72'
Drew Fischer сигнализира за нарушение в полза на Кълъмбъс Крю на Lower.com Field. Топката е в собствената им половина.
69'
Давид Руис влиза на мястото на Федерико Редондо в отбора на Маями.
68'
Drew Fischer отсъжда свободен удар за Кълъмбъс Крю на Lower.com Field. Топката е в собствената им половина.
68'
66'
Тъч за Маями на Lower.com Field.
64'
Drew Fischer отсъди свободен удар за Маями в собствената им половина.
63'
На Lower.com Field в град Кълъмбъс, Drew Fischer показа втори жълт картон на Руди Камачо и той напуска терена преждевременно.
62'
61'
Гол! Хуан Камило Ернандес бележи от дузпа за Кълъмбъс Крю. Резултатът на Lower.com Field е 2-3.