Тъч за Ню Ингланд Революшън на Банк оф Америка Стейдиъм.
87'
Свободен удар за Шарлот в собствената им половина.
87'
Гол! домакините увеличават преднината си на Банк оф Америка Стейдиъм. Резултат: 4-0.
86'
Mark Allatin отсъжда свободен удар за Шарлот на Банк оф Америка Стейдиъм. Топката е в собствената им половина.
86'
Mark Allatin отсъди тъч за домакините.
85'
Ню Ингланд Революшън ще изпълнят удар от вратата на Банк оф Америка Стейдиъм.
85'
Патрик Агиеманг (Шарлот) пробва удар на Банк оф Америка Стейдиъм. Топката минава встрани от целта.
83'
Шарлот ще изпълнят тъч в своята половина.
82'
Mark Allatin показа жълт картон на Адилсон Маланда (Шарлот).
82'
Свободен удар за Ню Ингланд Революшън в половината на Шарлот.
81'
Свободен удар за Шарлот в половината на противника.
81'
Iuri Tavares влиза в игра на мястото на Pep Biel в отбора на домакините.
80'
Удар от вратата за Шарлот на Банк оф Америка Стейдиъм.
79'
Удар от вратата за гостите на срещата в град Шарлът, СК.
79'
Шарлот предприема атака на срещата в град Шарлът, СК. Бранд Бронико стреля встрани от целта.
79'
Безрезултатен шут на Pep Biel (Шарлот) към вратата на съперника.
78'
Ню Ингланд Революшън ще изпълнят опасен тъч.
77'
Pep Biel асистира за гола.
77'
Гол! Шарлот вече имат комфортна преднина след попадение на Патрик Агиеманг за 3-0.
76'
Mark Allatin отсъжда удар от вратата за Шарлот.
75'
Йън Харкс влиза на мястото на Alhassan Yusuf в отбора на Ню Ингланд Революшън.
75'
гостите правят смяна, при която Джакомо Вроини отстъпва мястото си на Боби Шоу Ууд.
74'
Mark Allatin отсъди свободен удар за Ню Ингланд Революшън в собствената им половина.
72'
Тъч за Шарлот дълбоко в полето на противника на Банк оф Америка Стейдиъм.
72'
Mark Allatin отсъжда ъглов удар за Шарлот. Ще изпълни Pep Biel.
70'
Дилан Бореро (Ню Ингланд Революшън) получи втори жълт картон от рефера Mark Allatin и напуска терена на Банк оф Америка Стейдиъм.
70'
Дилан Бореро.
70'
Mark Allatin отсъжда свободен удар за Шарлот на Банк оф Америка Стейдиъм. Топката е заложена в половината на Ню Ингланд Революшън.
69'
Тъч за Шарлот в половината на Ню Ингланд Революшън.
69'
Ню Ингланд Революшън се впускат в атака, спряна от Mark Allatin заради положение на засада.