Lukasz Szpala отсъжда свободен удар за Чикаго Файър на Сапуто Стейдиъм. Топката е в собствената им половина.
Свободен удар за Монреал в половината на противника.
74'
Подаването за гола е на Квадво Опоку.
74'
Гол! Caden Clark вкара топката във вратата и Монреал увеличава преднината си на 2-0.
73'
Брайс Дюк отстъпи мястото си на Квадво Опоку в отбора на Монреал.
73'
гостите правят смяна, при която Гастон Хименес отстъпва мястото си на Келин Акоста.
72'
Смяна в отбора на Монреал. Джоел Уотърман заменя Джордж Кембъл.
72'
Матиас Кокаро влиза в игра на мястото на Джозеф Мартинес в отбора на домакините.
69'
Робърт Джонатан Дийн Дж напуска терена, заменен от Georgios Koutsias.
68'
Frank Klopas (Чикаго Файър) извършва смяна в своя отбор. Федерико Наваро напуска терена, заменен от Фабиан Херберс.
67'
Свободен удар за Монреал в собствената им половина.
63'
Lukasz Szpala отсъжда удар от вратата за Монреал.
63'
Ъглов удар за Чикаго Файър на срещата в град Монреал. Марен Хайле-Селасие е зад топката.
61'
Чикаго Файър ще изпълнят удар от вратата на Сапуто Стейдиъм.
61'
Caden Clark (Монреал) стреля към вратата, но ударът му минава встрани от целта.
55'
Играч на Чикаго Файър е в положение на засада.
52'
Чикаго Файър ще подновят играта с удар от вратата.
52'
Рахим Едуардс отправя удар на Сапуто Стейдиъм, но пропуска целта.
50'
Удар от вратата за Чикаго Файър на Сапуто Стейдиъм.
50'
Монреал предприема атака на срещата в град Монреал. Caden Clark стреля встрани от целта.
47'
Става опасно. Свободен удар за Монреал близо до наказателното поле.
46'
Смяна в отбора на Чикаго Файър. Frank Klopas заменя Крис Мюлер с Марен Хайле-Селасие.
На Сапуто Стейдиъм прозвуча последният съдийски сигнал на Lukasz Szpala за първото полувреме.