Свободен удар за Даегу ФК в собствената им половина.
90+12'
Чой Жун се завръща в игра на DGB Daegu Bank Park в град Даегу.
90+11'
Корнер за ФК Сеул на срещата в град Даегу. Джеси Лингард изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.
90+10'
Срещата временно е спряна за да се обърне внимение на Чой Жун (ФК Сеул), превиващ се от болка на тревата.
90+10'
Даегу ФК ще изпълнят удар от вратата на DGB Daegu Bank Park.
90+8'
Асистенция на Park Se-jin.
90+8'
Гол! 1-1 Резултатът е равен след гол на Cesar Fernando Silva dos Santos за домакините.
90+7'
Jong Hyeok Kim отсъди тъч за Даегу ФК в половината на ФК Сеул.
90+7'
Jong Hyeok Kim отсъжда ъглов удар на DGB Daegu Bank Park. Зад топката е Джеси Лингард (ФК Сеул).
90+6'
ФК Сеул ще изпълнят опасен тъч.
90+4'
Засада на DGB Daegu Bank Park. Jong Hyeok Kim спира атаката на Даегу ФК.
90+4'
Тъч за ФК Сеул в половината на Даегу ФК.
90+2'
Ще успеят ли Даегу ФК да сътворят нещо от този тъч в половината на ФК Сеул?
90+2'
Jong Hyeok Kim отсъжда удар от вратата за Даегу ФК.
90+2'
Ударът на Sang-hyeob Im (ФК Сеул) пропуска целта.
90+1'
90'
Смяна на DGB Daegu Bank Park. Jin-ya Kim заменя Lucas Rodrigues в отбора на ФК Сеул.
90'
Даегу ФК ще изпълнят тъч в половината на ФК Сеул.
89'
Тъч за домакините в противниковата половина.
89'
Даегу ФК ще подновят играта с удар от вратата.
89'
Jong Hyeok Kim отсъди тъч за ФК Сеул в половината на Даегу ФК.
88'
Ще успеят ли ФК Сеул да сътворят нещо от този тъч в половината на Даегу ФК?
86'
Jung Chi-In отстъпва мястото си на Edgar Bruno Da Silva в отбора на домакините.
86'
Park Chang-Hyeon (Даегу ФК) извършва смяна в своя отбор. Park Jin-young напуска терена, заменен от Хонг Чул.
86'
Yong-rae Lee влиза на мястото на Kyohei Yoshino в отбора на Даегу ФК.
81'
Атака на ФК Сеул е спряна от рефера Jong Hyeok Kim заради положение на засада.
81'
Подаването за гола е на Sang-hyeob Im.
81'
гостите излизат напред в резултата след гол на Stanislav Iljutcenko на DGB Daegu Bank Park: 0-1.