Удар от вратата за гостите на срещата в град Барселос.
90+4'
Gustavo Correia отсъжда свободен удар за Жил Висенте ФК на Естадио Кидаде де Барселос. Топката е заложена в половината на Каса Пиа.
90+3'
Ъглов удар за Жил Висенте ФК на Естадио Кидаде де Барселос. Felix Correia изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.
90+2'
Gustavo Correia отсъди свободен удар за Жил Висенте ФК.
90+2'
Удар в очертанията на вратата на Pablo на Естадио Кидаде де Барселос. Няма гол.
90+1'
На Естадио Кидаде де Барселос е отсъден корнер за Жил Висенте ФК. С топката е Tidjany Chabrol.
90+1'
домакините правят смяна, при която Жорди Мбула отстъпва мястото си на Tidjany Chabrol.
90+1'
Ruben Kluivert заменя Max Svensson в отбора на гостите. Joao Pereira бе принуден да извърши тази смяна заради контузия.
90'
Срещата временно е спряна за да се обърне внимение на Max Svensson (Каса Пиа), превиващ се от болка на тревата.
87'
85'
гостите успяват да изравнят резултата, благодарение на точно изпълнена дузпа от Касиано. Резултатът е 1-1.
82'
Gustavo Correia сигнализира за нарушение в полза на Каса Пиа на Естадио Кидаде де Барселос. Топката е в собствената им половина.
82'
Gustavo Correia отсъжда удар от вратата за Жил Висенте ФК.
82'
Sandro Plinio Rosa Cruz (Жил Висенте ФК) е предупреден официално.
81'
Тъч за Каса Пиа в половината на Жил Висенте ФК.
80'
79'
Тъч за Жил Висенте ФК на Естадио Кидаде де Барселос.
78'
Жил Висенте ФК получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
78'
Ще успеят ли Каса Пиа да сътворят нещо от този тъч в половината на Жил Висенте ФК?
76'
Смяна в отбора на Жил Висенте ФК. Bruno Miguel Nogueira Pinheiro заменя Каня Фуджимото с Жоао Тешейра.
76'
Jorge Aguirre влиза в игра на мястото на Vinicius Caue в отбора на домакините.
75'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Каса Пиа.
75'
Корнер за Жил Висенте ФК на срещата в град Барселос. Каня Фуджимото изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.