Джонатан Лука (Avs Futebol Sad) стреля безрезултатно по посока на противниковата врата на Естадио до КД дас Авес в град Виля дас Авеш.
Patrick William от отбора на гостите е предупреден официално.
На срещата в град Виля дас Авеш бе отсъден свободен удар за домакините.
Antonio Nobre отсъди тъч за Рио Аве ФК в половината на Avs Futebol Sad.
90+1'
Тъч за Avs Futebol Sad в тяхната половина.
90'
Ъглов удар за Рио Аве ФК на срещата в град Виля дас Авеш. Martim Carvalho Neto е зад топката.
90'
Андерлан Сантош (Рио Аве ФК) отправи удар с глава на Естадио до КД дас Авес. За негово съжаление топката е изчистена.
89'
Свободен удар за Рио Аве ФК в половината на Avs Futebol Sad.
89'
Antonio Nobre отсъжда ъглов удар за Рио Аве ФК. Ще изпълни Joao Novais.
89'
На Естадио до КД дас Авес е отсъден корнер за Рио Аве ФК. С топката е Martim Carvalho Neto.
88'
Ъглов удар за Рио Аве ФК на Естадио до КД дас Авес. Marios Vroussay изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.
88'
Antonio Nobre сигнализира за нарушение в полза на Рио Аве ФК на Естадио до КД дас Авес. Топката е в собствената им половина.
87'
86'
Antonio Nobre отсъди тъч за домакините.
85'
Удар от вратата за домакините на срещата в град Виля дас Авеш.
85'
Ударът на Clayton Fernandes Silva (Рио Аве ФК) пропуска целта.
85'
Гилермо Очоа от отбора на Avs Futebol Sad получи жълт картон.
84'
Рио Аве ФК ще изпълнят удар от вратата на Естадио до КД дас Авес.
84'
Antonio Nobre отсъжда свободен удар за Рио Аве ФК на Естадио до КД дас Авес. Топката е в собствената им половина.
83'
Внимание за Рио Аве ФК. Avs Futebol Sad ще изпълнят тъч в атака.
83'
Корнер за Avs Futebol Sad на срещата в град Виля дас Авеш. Джонатан Лука изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.
81'
Rafael Vela Rodrigues заменя Кики в отбора на Avs Futebol Sad.
81'
Лукас Пиазон напуска терена, заменен от Жорже Тейшейра.
79'
Antonio Nobre отсъжда удар от вратата за Avs Futebol Sad.
78'
Рио Аве ФК ще подновят играта с удар от вратата.
77'
Засада на Rodrigo Ribeiro (Avs Futebol Sad).
77'
Avs Futebol Sad получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
76'
Ъглов удар за Рио Аве ФК на срещата в град Виля дас Авеш. Marios Vroussay е зад топката.
75'
гостите правят смяна, при която Амине Идриси отстъпва мястото си на Martim Carvalho Neto.
75'
Luis Carlos Batalha Freire (Рио Аве ФК) извършва смяна в своя отбор. Оле Полман напуска терена, заменен от Ахмед Хасан.
75'
74'
Тъч за Avs Futebol Sad в половината на Рио Аве ФК.
72'
Vasco Rafael Fortes Lopes от Avs Futebol Sad получи жълт картон.
72'
Асистенция на Кики.
72'
Гол! Vasco Rafael Fortes Lopes дава преднина на Avs Futebol Sad с попадението си на Естадио до КД дас Авес. Резултат: 1-0.