open menulivescore
3 - 1Край на мача
90+10'
Гол! Ronal Huacca е точен от бялата точка. Спорт Уанкайо увеличава преднината си на 3-1.
90+7'
Удар от вратата за гостите на срещата в град Хуанкайо.
90+6'
Спорт Уанкайо ще изпълнят удар от вратата на Естадио Хуанкайо.
90+5'
Los Chankas CYC получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
90+4'
Тъч за Los Chankas CYC в тяхната половина.
90+4'
Удар от вратата за Los Chankas CYC на Естадио Хуанкайо.
90+4'
Luis Enrique Benites Vargas (Спорт Уанкайо) стреля към вратата, но ударът му минава встрани от целта.
90+3'
Свободен удар за Спорт Уанкайо на Естадио Хуанкайо. Топката е в собствената им половина.
90+2'
Тъч за Los Chankas CYC на Естадио Хуанкайо.
90+2'
90+2'
Los Chankas CYC ще подновят играта с удар от вратата.
90+1'
Може ли Спорт Уанкайо да се възползва от този опасен свободен удар?
90'
Тъч за Спорт Уанкайо дълбоко в полето на противника на Естадио Хуанкайо.
90'
Otavio Gut Oliveira влиза на мястото на Карлос Рос в отбора на Спорт Уанкайо.
88'
Гол на Лукас Кано и Спорт Уанкайо повеждат в резултата с 2-1. Попадението дойде от дузпа.
85'
гостите правят смяна, при която Хосе Мигел Манзанеда Пинеда отстъпва мястото си на Gonzalo Gabriel Sanchez Franco.
85'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Los Chankas CYC.
85'
Удар извън очертанията на Лукас Кано (Спорт Уанкайо).
84'
Смяна в отбора на Los Chankas CYC. Ayrthon Carlos Edu Quintana Azalde заменя Axel Joel Chavez Ydrogo.
84'
Los Chankas CYC заменя Diego Cesar Carabano Molero с Ademar Guillermo Alder Robles Zevallos.
83'
Тъч за Спорт Уанкайо в собствената им половина.
82'
82'
Ударът на Marcos Alexander Lliuya Campos (Спорт Уанкайо) пропуска целта.
81'
Жан Деза напуска терена, заменен от Luis Enrique Benites Vargas.
80'
Diego Cesar Carabano Molero получи жълт картон и ще пропусне следващия мач на Los Chankas CYC заради наказание.
80'
Става опасно. Свободен удар за Спорт Уанкайо близо до наказателното поле.
79'
Daniel Andres Ferreyra Silva се връща на игрището.
77'
Срещата временно е спряна за да се обърне внимение на Daniel Andres Ferreyra Silva (Los Chankas CYC), превиващ се от болка на тревата.
75'
Тъч за Los Chankas CYC в половината на Спорт Уанкайо.
75'
Тъч за гостите в противниковата половина.
74'
гостите правят смяна, при която Ederson Leonel Mogollon Flores отстъпва мястото си на Oshiro Carlos Takeuchi Bambaren.
73'
Играч на домакините е в положение на засада.
72'
Внимание за Los Chankas CYC. Спорт Уанкайо ще изпълнят тъч в атака.
71'
Удар от вратата за домакините на срещата в град Хуанкайо.
70'
70'
Спорт Уанкайо атакуват чрез Жан Деза, чийто удар пропуска целта.
69'
Los Chankas CYC заменя Carlos Augusto Lopez Vanegas с Marlon Brayan Ruidias Cutipa.
68'
Свирена е засада на един от играчите на Спорт Уанкайо.
67'
Един от играчите на Los Chankas CYC е в положение на засада.
67'
Angel Arturo Perez Madrid отстъпи мястото си на Luis Fernando Garro Sanchez в отбора на Спорт Уанкайо.