Atletico Grau ще изпълнят удар от вратата на Естадио Кампеонес дел 36.
90+5'
Свободен удар за ЮТК де Кахамарка в собствената им половина.
90+4'
Гол! Tomas Sandoval увеличава преднината на Atletico Grau на Естадио Кампеонес дел 36. Попадението дойде от дузпа. Резултат: 4-0.
90+2'
Тъч за Atletico Grau в тяхната половина.
90+1'
Смяна в отбора на ЮТК де Кахамарка. Педро Рекуена заменя Хесус Серано.
90+1'
ЮТК де Кахамарка заменя Cristian Romulo Ojeda с Jimmy Maguin Perez Rodriguez.
89'
Асистенцията е на Tomas Sandoval.
89'
Гол! Atletico Grau вече имат комфортна преднина след попадение на Paulo De La Cruz за 3-0.
87'
ЮТК де Кахамарка ще подновят играта с удар от вратата.
85'
Ще успеят ли ЮТК де Кахамарка да сътворят нещо от този тъч в половината на Atletico Grau?
84'
Alejandro Villanueva Ponce отсъди свободен удар за ЮТК де Кахамарка.
83'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за ЮТК де Кахамарка в тяхната половина.
83'
Един от играчите на домакините е в положение на засада.
80'
Alejandro Villanueva Ponce сигнализира за нарушение в полза на ЮТК де Кахамарка на Естадио Кампеонес дел 36. Топката е в собствената им половина.
79'
79'
Алваро Ампуеро отправя удар на Естадио Кампеонес дел 36, но пропуска целта.
79'
Freddy Alejandro Oncoy Huarote влиза в игра на мястото на Neri Ricardo Bandiera в отбора на домакините.
78'
Diego Paolo Soto Vidarte отстъпи мястото си на Augusto Leonel Solis Ramirez в отбора на Atletico Grau.
75'
Свободен удар за Atletico Grau в половината на противника.
72'
Atletico Grau ще изпълнят тъч в своята половина.
72'
Alejandro Villanueva Ponce отсъжда свободен удар за ЮТК де Кахамарка на Естадио Кампеонес дел 36. Топката е в собствената им половина.
72'
Ъглов удар за Atletico Grau на Естадио Кампеонес дел 36. Paulo De La Cruz изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.
70'
70'
Смяна в отбора на ЮТК де Кахамарка. Guillermo Oscar Sanguinetti Giordano заменя Neil Jaime Marcos Moran с Анхел Охеда.
69'
Тъч за ЮТК де Кахамарка на Естадио Кампеонес дел 36.
69'
Alejandro Villanueva Ponce отсъжда удар от вратата за ЮТК де Кахамарка.
69'
Neri Ricardo Bandiera (Atletico Grau) пробва удар на Естадио Кампеонес дел 36. Топката минава встрани от целта.
67'
Tomas Sandoval (Atletico Grau) опитва удар с глава на Естадио Кампеонес дел 36, блокиран от противников играч.
66'
Atletico Grau получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
65'
Свободен удар за ЮТК де Кахамарка в половината на Atletico Grau.
65'
домакините правят смяна, при която Mauro Andres Da Luz Regalado отстъпва мястото си на Jherson Joao Aldair Reyes Rossi.