Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за Сампдория Генуа в тяхната половина.
Riyad Idrissi отстъпи мястото си на Кристиан Кауз в отбора на Модена ФК.
90+2'
Тъч за Модена ФК на Алберто Бралия.
90+1'
Антонио Палумбо (Модена ФК) стреля във вратата на съперника, но ударът му е спасен.
88'
Сампдория Генуа ще изпълнят удар от вратата на Алберто Бралия.
88'
Fabio Abiuso отправя удар на Алберто Бралия, но пропуска целта.
88'
Antonio Pergreffi (Модена ФК) не е на терена в момента, но въпреки това получава жълт картон.
87'
Свободен удар за Модена ФК в половината на противника.
85'
Свободен удар за Модена ФК в собствената им половина.
84'
Pierpaolo Bisoli (Модена ФК) извършва смяна в своя отбор. Luca Magnino напуска терена, заменен от Taha Zidouh.
84'
Антонио Палумбо подаде за гола.
84'
Гол с глава на Gady Beyuku, с който Модена ФК намаляват резултата: 1-3.
83'
Federico Dionisi отсъжда свободен удар за Модена ФК на Алберто Бралия. Топката е заложена в половината на Сампдория Генуа.
82'
82'
Модена ФК се впускат в атака, спряна от Federico Dionisi заради положение на засада.
80'
Гол на Алберто Бралия в град Модена. Масимо Кода бележи за Сампдория Генуа и преднината им е увеличена до 0-3.
79'
Federico Dionisi отсъжда удар от вратата за Сампдория Генуа.
78'
Удар от вратата за Модена ФК на Алберто Бралия.
78'
Federico Dionisi отсъди тъч за Модена ФК в половината на Сампдория Генуа.
77'
76'
Сампдория Генуа увеличават преднината си на Алберто Бралия с гол на Дженаро Тутино за 0-2.
74'
Модена ФК ще изпълнят тъч в своята половина.
74'
Federico Dionisi отсъжда ъглов удар на Алберто Бралия. Зад топката е Kleis Bozhanaj (Модена ФК).
74'
Ебенезер Акинсамиро влиза на мястото на накуцващият Роналдо Виейра в отбора на гостите.
73'
Вниманието е насочено към лежащият на терена Роналдо Виейра (Сампдория Генуа). Играта на Алберто Бралия е спряна за момент.
72'
Ударът на Джузепе Касо (Модена ФК) пропуска целта.
71'
Модена ФК ще изпълнят тъч в половината на Сампдория Генуа.
71'
Удар извън очертанията на Роналдо Виейра (Сампдория Генуа).
71'
Модена ФК ще подновят играта с удар от вратата.
70'
Корнер за Сампдория Генуа на срещата в град Модена. Фабио Депаоли изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.