Jamshedpur FC получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
Армандо Садику (ФК Гоа) стреля към вратата, но ударът му минава встрани от целта.
89'
Свободен удар за ФК Гоа на Fatorda Stadium. Топката е в собствената им половина.
88'
Javier Siverio Toro отстъпи мястото си на Лазар Циркович в отбора на Jamshedpur FC.
87'
На срещата в град Маргао бе отсъден свободен удар за гостите.
87'
Удар от вратата за ФК Гоа на Fatorda Stadium.
87'
Ударът на Mohammad Mobashir Rahman (Jamshedpur FC) пропуска целта.
86'
Внимание за ФК Гоа. Jamshedpur FC ще изпълнят тъч в атака.
86'
Nikhil Barla влиза на мястото на Imran Khan в отбора на Jamshedpur FC.
85'
Удар от вратата за гостите на срещата в град Маргао.
84'
Футболистите на ФК Гоа се справиха с атака на Jamshedpur FC, след като отразиха удар с глава на Stephen Eze.
84'
Albino Gomes е обратно на терена.
83'
Albino Gomes (Jamshedpur FC) e на тревата и срещата е спряна за момент.
79'
78'
Тъч за Jamshedpur FC в тяхната половина.
78'
домакините правят смяна, при която Sangwan Akash отстъпва мястото си на Muhammed Nemil Vailiyattil.
77'
ФК Гоа ще подновят играта с удар от вратата.
74'
гостите успяват да изравнят резултата, благодарение на точно изпълнена дузпа от Javier Siverio Toro. Резултатът е 1-1.
73'
Един от играчите на домакините е в положение на засада.
73'
Odei Onaindia ( ФК Гоа) получи жълт картон и трябва да внимава, ако не иска да поеме преждевременно към съблекалните.
71'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Jamshedpur FC.
71'
ФК Гоа заменя Rowllin Borges с Dom Sahil Krishe De Noronha.
71'
На срещата в град Маргао бе отсъден свободен удар за домакините.
70'
Javier Siverio Toro (Jamshedpur FC) опитва удар с глава, изчистен от противниковата защита.