Savio Pereira Sampaio отсъди тъч за гостите.
Свободен удар за Сантос СП в половината на Чапекоензе СК.
90+1'
Удар от вратата за Сантос СП на Арена Конда.
90+1'
Ignacio Jesus Laquintana Marsico (Сантос СП) стреля към вратата на съперника, но ударът му е спасен
90'
Ще успеят ли Сантос СП да сътворят нещо от този тъч в половината на Чапекоензе СК?
90'
Тъч за гостите в противниковата половина.
90'
Сантос СП ще изпълнят тъч в половината на Чапекоензе СК.
89'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Чапекоензе СК.
88'
Gilmar Dal Pozzo (Чапекоензе СК) извършва смяна в своя отбор. Марлоне напуска терена, заменен от Lucas Xavier Felix.
88'
Eduardo Vinicius Domachowski влиза на мястото на Marcelinho в отбора на Чапекоензе СК.
88'
88'
Ромуло Отеро (Сантос СП) стреля към вратата, но ударът му минава встрани от целта.
87'
На срещата в град Чапеко бе отсъден свободен удар за гостите.
86'
Асистенция на Guilherme Augusto Vieira dos Santos.
86'
Ромуло Отеро бележи и гостите намаляват изоставането си до 3-2.
86'
Тъч за Сантос СП в половината на Чапекоензе СК.
85'
84'
Ignacio Jesus Laquintana Marsico влиза в игра на мястото на Джулиано в отбора на гостите.
84'
Смяна на Арена Конда. Хайнер заменя Joao Pedro Chermont Crema в отбора на Сантос СП.
83'
Чапекоензе СК ще изпълнят удар от вратата на Арена Конда.
83'
Savio Pereira Sampaio отсъжда ъглов удар на Арена Конда. Зад топката е Guilherme Augusto Vieira dos Santos (Сантос СП).
81'
Чапекоензе СК ще подновят играта с удар от вратата.
81'
Сантос СП предприема атака на срещата в град Чапеко. Сержиньо стреля встрани от целта.
80'
Savio Pereira Sampaio отсъди тъч за Сантос СП в половината на Чапекоензе СК.
79'
Джовани Аугусто подаде за гола.
79'
Чапекоензе СК увеличават преднината си на Арена Конда с гол на Rafael Dos Santos Carvalheira Natividade за 3-1.
78'
Сантос СП заменя Сандри с Сержиньо.
77'
Tarik Boschetti отстъпи мястото си на Ауремир в отбора на Чапекоензе СК.
77'
Jenison заменя Mario Sergio в отбора на Чапекоензе СК.
77'
75'
Ъглов удар за Сантос СП на срещата в град Чапеко. Ромуло Отеро е зад топката.
73'
Тъч за Чапекоензе СК в собствената им половина.
73'
73'
Удар в очертанията на вратата на Ромуло Отеро. Няма гол.
72'
Savio Pereira Sampaio отсъди тъч за домакините.
71'
домакините правят смяна, при която Марсиньо отстъпва мястото си на Джовани Аугусто.