Гол! 4-0 за домакините. Голмайстор е Erick Da Costa Farias.
Yuri Elino Ferreira Da Cruz отсъди свободен удар за Вила Нова ГО в собствената им половина.
Кеара КЕ ще изпълнят удар от вратата на Естадио Говернадор Пласидо Адералдо Кастело.
90'
Тъч за гостите в противниковата половина.
89'
Yuri Elino Ferreira Da Cruz отсъжда засада на Естадио Говернадор Пласидо Адералдо Кастело. В капана на противниковата защита попадна Talisson de Almeida (Кеара КЕ).
88'
Кеара КЕ ще подновят играта с удар от вратата.
88'
Ударът на Денилсон Перейра (Вила Нова ГО) пропуска целта.
88'
Удар в очертанията на вратата на Talisson de Almeida на Естадио Говернадор Пласидо Адералдо Кастело. Няма гол.
87'
Внимание за Кеара КЕ. Вила Нова ГО ще изпълнят тъч в атака.
86'
Кеара КЕ ще изпълнят тъч в половината на Вила Нова ГО.
86'
Кеара КЕ ще изпълнят тъч в своята половина.
86'
Yuri Elino Ferreira Da Cruz отсъди тъч за Кеара КЕ в половината на Вила Нова ГО.
85'
Тъч за Кеара КЕ в половината на Вила Нова ГО.
84'
Ерик Дейвис напуска терена, заменен от Rhuan Ferreira Ramos.
83'
Joao Lucas Vilela de Sousa заменя Arilson Carlos Alves Baptista в отбора на Вила Нова ГО.
83'
Yuri Elino Ferreira Da Cruz отсъди тъч за гостите.
83'
Кеара КЕ атакуват чрез Facundo Barcelo Viera, който попадна в положение на засада.
82'
Тъч за Кеара КЕ в собствената им половина.
81'
домакините правят смяна, при която Рафаел Рамос отстъпва мястото си на Rai dos Reis Ramos.
81'
Кеара КЕ заменя Saulo с Talisson de Almeida.
80'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Вила Нова ГО.
80'
Кеара КЕ предприема атака на срещата в град Форталеза. Facundo Barcelo Viera стреля встрани от целта.
79'
Удар от вратата за домакините на срещата в град Форталеза.
78'
Тъч за Вила Нова ГО на Естадио Говернадор Пласидо Адералдо Кастело.
78'
Ъглов удар за Кеара КЕ на срещата в град Форталеза. Richardson Fernandes dos Santos е зад топката.
76'
Удар от вратата за Кеара КЕ на Естадио Говернадор Пласидо Адералдо Кастело.
76'
Вила Нова ГО атакуват на Естадио Говернадор Пласидо Адералдо Кастело в град Форталеза. Ударът на Денилсон Перейра пропуска целта.
75'
Joao Vitor De souza Martins (Вила Нова ГО) стреля на Естадио Говернадор Пласидо Адералдо Кастело, но ударът е спасен.
74'
Може ли Вила Нова ГО да се възползва от този опасен свободен удар?
73'
Смяна на Естадио Говернадор Пласидо Адералдо Кастело. Facundo Barcelo Viera заменя Айлон в отбора на Кеара КЕ.
73'
Patrick отстъпи мястото си на Richardson Fernandes dos Santos в отбора на Кеара КЕ.