2 - 1Край на мача
90+6'
Denis da Silva Ribeiro Serafim отсъди свободен удар за Америка МГ в собствената им половина.
90+6'
Америка МГ се впускат в атака, спряна от Denis da Silva Ribeiro Serafim заради положение на засада.
90+5'
Коритиба ПР ще изпълнят удар от вратата на Индепенденсия.
90+5'
Атака на Америка МГ е спряна от рефера Denis da Silva Ribeiro Serafim заради положение на засада.
90+2'
Тъч за Коритиба ПР в собствената им половина.
90+2'
Свободен удар за Коритиба ПР на Индепенденсия. Топката е в собствената им половина.
90+1'
Тъч за Коритиба ПР в тяхната половина.
90'
Тъч за Коритиба ПР на Индепенденсия.
90'
Коритиба ПР ще изпълнят тъч в своята половина.
90'
Ще успеят ли Америка МГ да сътворят нещо от този тъч в половината на Коритиба ПР?
90'
Свободен удар за Америка МГ в половината на Коритиба ПР.
89'
Denis da Silva Ribeiro Serafim отсъди свободен удар за Америка МГ в опасна близост до вратата на Коритиба ПР.
88'
Свободен удар за Америка МГ в половината на противника.
88'
домакините правят смяна, при която Марлон отстъпва мястото си на Nicolas Vichiatto.
88'
Jorge de Amorim Oliveira Campos (Коритиба ПР) извършва смяна в своя отбор. Natanael Moreira Milouski напуска терена, заменен от Jhonny Cardinoti Pedro.
86'
Гол! Америка МГ поведе с 2-1 на Индепенденсия. Голмайстор: Даво.
84'
На Индепенденсия е отсъден корнер за Америка МГ. С топката е Rodrigo Henrique Santos De Souza.
83'
Ъглов удар за Америка МГ на Индепенденсия. Rodrigo Henrique Santos De Souza изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.
83'
Denis da Silva Ribeiro Serafim отсъди тъч за Америка МГ в половината на Коритиба ПР.
82'
На срещата в град Бело Оризонте бе отсъден свободен удар за гостите.
80'
79'
Lucas Figueiredo dos Santos (Коритиба ПР) попадна в положение на засада.
78'
Denis da Silva Ribeiro Serafim отсъжда ъглов удар на Индепенденсия. Зад топката е Lucas Figueiredo dos Santos (Коритиба ПР).
78'
Фернандо Елизари отстъпи мястото си на Мойзес в отбора на Америка МГ.
78'
домакините правят смяна, при която Brenner отстъпва мястото си на Даво.
77'
Mateus Henrique Alves Silva ( Америка МГ) получи жълт картон и трябва да внимава, ако не иска да поеме преждевременно към съблекалните.
77'
Denis da Silva Ribeiro Serafim сигнализира за нарушение в полза на Коритиба ПР на Индепенденсия. Топката е в собствената им половина.
76'
Удар в очертанията на вратата на Rodrigo Henrique Santos De Souza на Индепенденсия. Няма гол.
76'
Удар от вратата за гостите на срещата в град Бело Оризонте.
74'
Denis da Silva Ribeiro Serafim отсъжда свободен удар за Америка МГ на Индепенденсия. Топката е в собствената им половина.
73'
Свободен удар за Коритиба ПР в собствената им половина.
73'
Америка МГ ще изпълнят тъч в половината на Коритиба ПР.
72'
Свободен удар за Америка МГ на Индепенденсия. Топката е в собствената им половина.
72'
Смяна в отбора на Коритиба ПР. Geovane Santana Meurer заменя Жосуе.
72'
Смяна на Индепенденсия. Ерик Кастильо заменя Vini Paulista в отбора на Коритиба ПР.
71'
Коритиба ПР заменя Робсон с Lucas Figueiredo dos Santos.
71'
Denis da Silva Ribeiro Serafim отсъди тъч за гостите.
70'
69'
Rodrigo Henrique Santos De Souza бележи гол, с който Америка МГ изравнява резултата. Мачът на Индепенденсия продължава при 1-1.