Ammar Ashkanani сигнализира за нарушение в полза на Персиб Бандунг на Стадион Ялак Харупат Сореанг. Топката е в собствената им половина.
Ще успеят ли Порт ФК да сътворят нещо от този тъч в половината на Персиб Бандунг?
Персиб Бандунг ще изпълнят опасен тъч.
89'
Асистенцията е на Kevin Deeromram.
89'
гостите излизат напред в резултата след гол на Inacio Willen Mota на Стадион Ялак Харупат Сореанг: 0-1.
89'
Ammar Ashkanani отсъди свободен удар за Порт ФК.
89'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за Порт ФК в тяхната половина.
89'
Ammar Ashkanani отсъжда ъглов удар на Стадион Ялак Харупат Сореанг. Зад топката е Tyronne (Персиб Бандунг).
87'
На Стадион Ялак Харупат Сореанг е отсъден корнер за Порт ФК. С топката е Kevin Deeromram.
87'
Удар в очертанията на вратата на Pathomphol Charoenrattanapirom на Стадион Ялак Харупат Сореанг. Няма гол.
86'
Тъч за Персиб Бандунг в половината на Порт ФК.
85'
Тъч за Персиб Бандунг в тяхната половина.
83'
Тъч за Порт ФК в половината на Персиб Бандунг.
81'
Удар от вратата за Персиб Бандунг на Стадион Ялак Харупат Сореанг.
80'
80'
Персиб Бандунг ще изпълнят тъч в половината на Порт ФК.
79'
домакините правят смяна, при която Muhammad Dimas Drajad отстъпва мястото си на Mailson Lima Duarte Lopes.
79'
Rachmat Irianto влиза в игра на мястото на Beckham Putra Nugraha в отбора на домакините.
75'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Порт ФК.
75'
Muhammad Dimas Drajad (Персиб Бандунг) показа класата си на Стадион Ялак Харупат Сореанг, но ударът му с глава минава покрай вратата.
74'
Ъглов удар за Персиб Бандунг на Стадион Ялак Харупат Сореанг. Марк Клок изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.
73'
Тъч за Персиб Бандунг на Стадион Ялак Харупат Сореанг.
72'
Атака на Порт ФК е спряна от рефера Ammar Ashkanani заради положение на засада.
71'
Bordin Phala (Порт ФК) стреля във вратата на съперника, но ударът му е спасен.
70'
Ammar Ashkanani отсъжда удар от вратата за Порт ФК.
68'
Тъч за Порт ФК в собствената им половина.
68'
Ammar Ashkanani отсъди тъч за Персиб Бандунг в половината на Порт ФК.
67'
Порт ФК заменя Lonsana Doumbouya с Inacio Willen Mota.
67'
Teerasak Poeiphimai отстъпва мястото си на Pathomphol Charoenrattanapirom в отбора на гостите.
67'
Персиб Бандунг ще изпълнят удар от вратата на Стадион Ялак Харупат Сореанг.
65'
Ammar Ashkanani отсъди засада на Стадион Ялак Харупат Сореанг. Атаката на Персиб Бандунг е спряна.