Удар в очертанията на вратата на Лео Сена. Няма гол.
Удар от вратата за Eastern на Netstrata Jubilee Stadium.
90'
Eastern ще подновят играта с удар от вратата.
89'
Eastern се впускат в атака, спряна от Thoriq Munir Alkatiri заради положение на засада.
89'
Eastern ще изпълнят удар от вратата на Netstrata Jubilee Stadium.
89'
Сидни ФК атакуват на Netstrata Jubilee Stadium в град Сидни. Ударът на Corey Hollman пропуска целта.
87'
Тъч за Сидни ФК на Netstrata Jubilee Stadium.
86'
Джо Лолей (Сидни ФК) стреля с глава към противниковата врата, но ударът му пропуска целта.
85'
Thoriq Munir Alkatiri отсъди тъч за Сидни ФК в половината на Eastern.
84'
Patryk Klimala (Сидни ФК) попадна в положение на засада.
82'
Смяна в отбора на Сидни ФК. Ufuk Talay заменя Anas Ouahim с Corey Hollman.
82'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Eastern.
82'
Удар извън очертанията на Антъни Касерес (Сидни ФК).
79'
Prabhat Gurung заменя Calum Hall в отбора на Eastern.
79'
Ще успеят ли Сидни ФК да сътворят нещо от този тъч в половината на Eastern?
76'
Свободен удар за Eastern на Netstrata Jubilee Stadium. Топката е в собствената им половина.
75'
Тъч за Eastern в тяхната половина.
72'
Засада на Netstrata Jubilee Stadium. Thoriq Munir Alkatiri спира атаката на Сидни ФК.
71'
Chun Pong Leung си отбеляза автогол. Резултатът вече е 5-0.
71'
Ka Tung Yeung влиза в игра на мястото на Hin Ting Lam в отбора на гостите.
71'
Ho Chun Anson Wong влиза на мястото на Noah Baffoe в отбора на Eastern.
70'
Thoriq Munir Alkatiri сигнализира за нарушение в полза на Eastern на Netstrata Jubilee Stadium. Топката е в собствената им половина.
69'
Thoriq Munir Alkatiri отсъди тъч за Сидни ФК в близост до наказателното поле на Eastern.
69'
Дъглас Каста напуска терена, заменен от Max Burgess.
69'
Удар от вратата за гостите на срещата в град Сидни.
68'
Удар от вратата за Сидни ФК на Netstrata Jubilee Stadium.
67'
Сидни ФК ще изпълнят удар от вратата на Netstrata Jubilee Stadium.
67'
Noah Baffoe (Eastern) пропуска целта.
66'
Смяна на Netstrata Jubilee Stadium. Alexandar Popovic заменя Hayden Matthews в отбора на Сидни ФК.
66'
Eastern получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
65'
Сидни ФК ще изпълнят тъч в половината на Eastern.
64'
Автогол на Daniel Almazan и резултатът вече е 4-0.
63'
Thoriq Munir Alkatiri отсъди тъч за домакините.
63'
гостите правят смяна, при която Jesse Joy Yin Yu отстъпва мястото си на Hei Wai Ma.
63'
Тъч за гостите в противниковата половина.
62'
ДУЗ
Отборът на Сидни ФК получи шанс за гол от дузпа на Netstrata Jubilee Stadium, но Patryk Klimala пропусна.
61'
Chun Pong Leung (Eastern) получи жълт картон.
61'
Ъглов удар за Сидни ФК на срещата в град Сидни. Anas Ouahim е зад топката.
58'
Атака на Сидни ФК е спряна от рефера Thoriq Munir Alkatiri заради положение на засада.