Jong-Hyeok Kim отсъжда ъглов удар за Al-Sadd SC. Ще изпълни Акрам Афиф.
Джасим Бин Хамад Стейдиъм! Al-Sadd SC нападат чрез Кристо Гонзалес. Ударът към вратата е спасен.
Jong-Hyeok Kim отсъди тъч за домакините.
Естеглал ФК заменя Jaloliddin Masharipov с Alireza Koushki.
90+3'
Jong-Hyeok Kim отсъжда удар от вратата за Al-Sadd SC.
90+2'
домакините правят смяна, при която Abdulla Badr Alyazidi отстъпва мястото си на Ahmed Suhail Al-Hamawende.
90+1'
Удар от вратата за Al-Sadd SC на Джасим Бин Хамад Стейдиъм.
90+1'
Jong-Hyeok Kim отсъжда ъглов удар на Джасим Бин Хамад Стейдиъм. Зад топката е Рамин Резаеян (Естеглал ФК).
90+1'
Ще успеят ли Естеглал ФК да сътворят нещо от този тъч в половината на Al-Sadd SC?
88'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за Al-Sadd SC в тяхната половина.
87'
Свободен удар за Естеглал ФК в собствената им половина.
86'
Ъглов удар за Естеглал ФК на Джасим Бин Хамад Стейдиъм. Рамин Резаеян изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.
82'
На Джасим Бин Хамад Стейдиъм е отсъден корнер за Естеглал ФК. С топката е Рамин Резаеян.
80'
Корнер за Естеглал ФК на срещата в град Доха. Рамин Резаеян изпълнява в Дясно по нападението на своя отбор.
78'
Рафа Мухича отстъпи мястото си на Кристо Гонзалес в отбора на Al-Sadd SC.
78'
Феликс Санчез (Al-Sadd SC) извършва смяна в своя отбор. Гилерме напуска терена, заменен от Мохамед Уаад.
77'
Jong-Hyeok Kim отсъжда свободен удар за Al-Sadd SC на Джасим Бин Хамад Стейдиъм. Топката е в собствената им половина.
76'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Al-Sadd SC.
76'
Атака на Естеглал ФК и удар на Mohammadhossein Eslami, който пропуска целта.
73'
Корнер за Естеглал ФК на срещата в град Доха. Рамин Резаеян изпълнява в Ляво по нападението на своя отбор.
72'
Al-Sadd SC ще изпълнят удар от вратата на Джасим Бин Хамад Стейдиъм.
71'
Свободен удар за Естеглал ФК в половината на противника.
71'
70'
68'
Акрам Афиф бележи от дузпа на Джасим Бин Хамад Стейдиъм. Резултатът набъбва на 2-0.
67'
Акрам Афиф се връща на терена.
67'
Розбех Чешми отстъпва мястото си на Arman Ramezani в отбора на гостите.
66'
Milad Zakipour Kinji влиза в игра на мястото на Сейед Аболфази Джалали Борани в отбора на гостите.
66'
Гаел Какута влиза на мястото на Arash Rezavand в отбора на Естеглал ФК.
66'
Кратко прекъсване заради контузия на Акрам Афиф (Al-Sadd SC).
65'
Розбех Чешми.
63'
Удар в очертанията на вратата на Мохамед Камара на Джасим Бин Хамад Стейдиъм. Няма гол.