Гол! 5-0 за домакините. Голмайстор е Мохамед Кано.
90+3'
Qasim Matar Ali Al-Hatmi отсъжда удар от вратата за АЛ Хилал (КСА).
90+2'
Засада на Prince Faisal bin Fahad Stadium. Qasim Matar Ali Al-Hatmi спира атаката на АЛ Хилал (КСА).
90+1'
Тъч за АЛ Хилал (КСА) в тяхната половина.
88'
Удар от вратата за Ал Шорта СК (ИРК) на Prince Faisal bin Fahad Stadium.
87'
Тъч за домакините в противниковата половина.
87'
Тъч за Ал Шорта СК (ИРК) на Prince Faisal bin Fahad Stadium.
86'
Ал Шорта СК (ИРК) заменя Boubacar Moumouni Abdoul Magid с Rewan Amin.
85'
Ал Шорта СК (ИРК) ще изпълнят удар от вратата на Prince Faisal bin Fahad Stadium.
85'
Тъч за АЛ Хилал (КСА) на Prince Faisal bin Fahad Stadium.
85'
Ал Шорта СК (ИРК) ще изпълнят тъч в своята половина.
83'
Безопасна позиция, след като бе отсъден тъч за Ал Шорта СК (ИРК) в тяхната половина.
82'
Ал Шорта СК (ИРК) ще подновят играта с удар от вратата.
82'
Жоао Кансело (АЛ Хилал (КСА)) стреля на Prince Faisal bin Fahad Stadium. Ударът му пропуска целта.
80'
Свободен удар за АЛ Хилал (КСА) в половината на противника.
79'
Могат ли АЛ Хилал (КСА) да се възползват от тъч дълбоко в половината на Ал Шорта СК (ИРК)?
79'
Jorge Fernando Pinheiro de Jesus (АЛ Хилал (КСА)) извършва смяна в своя отбор. Салем Ал Даусари напуска терена, заменен от Mohammed Al-Qahtani.
79'
Рубен Невес напуска терена, заменен от Мохамед Кано.
78'
Смяна в отбора на АЛ Хилал (КСА). Khalid Al-Ghannam заменя Малком.
78'
76'
Свободен удар за АЛ Хилал (КСА) в половината на Ал Шорта СК (ИРК).
75'
73'
Подаването за гола е на Жоао Кансело.
73'
Гол! домакините увеличават преднината си на Prince Faisal bin Fahad Stadium. Резултат: 4-0.
72'
Ще успеят ли Ал Шорта СК (ИРК) да сътворят нещо от този тъч в половината на АЛ Хилал (КСА)?
71'
71'
Mohammed Dawood отстъпи мястото си на Bassam Shakir Ahmed Ahmed в отбора на Ал Шорта СК (ИРК).
71'
Ahmed Farhan влиза на мястото на Hussein Ali в отбора на Ал Шорта СК (ИРК).
71'
Abdullah Al Hamdan заменя Сергей Милинкович-Савич в отбора на АЛ Хилал (КСА).
71'
домакините правят смяна, при която Александър Митрович отстъпва мястото си на Nasser Aldawsari.
67'
Атака на АЛ Хилал (КСА) е спряна от рефера Qasim Matar Ali Al-Hatmi заради положение на засада.