Ал-Васл ФК получиха правото да изпълнят свободен удар в собствената си половина.
Удар от вратата за домакините на срещата в град Ал Кор.
Атака на Al-Gharafa и удар на Хоселу, който пропуска целта.
90+6'
Ал-Васл ФК ще изпълнят удар от вратата на Ал Бят Стейдиъм.
90+6'
Rabh Yahia Boussafi влиза в игра на мястото на Уажди Кекрида в отбора на домакините.
90+6'
90+3'
Тъч за Ал-Васл ФК в собствената им половина.
90+2'
Подаването за гола е на Алексис Перес.
90+2'
Гол на Айзък Съксес на стадиона в град Ал Кор. гостите повеждат с 1-2.
90+1'
Тъч за домакините в противниковата половина.
90'
Ko Hyungjin отсъжда удар от вратата за Al-Gharafa.
90'
Атака на Ал-Васл ФК завършва с удар с глава на Сеунг-хюн Юнг, блокиран от противниковата отбрана.
89'
Salem Juma Awad Mubarak Al Azizi (Ал-Васл ФК) се връща в игра на Ал Бят Стейдиъм.
89'
Фержани Саси от Al-Gharafa получи жълт картон.
89'
Свободен удар за Ал-Васл ФК в половината на Al-Gharafa.
88'
Тъч за Al-Gharafa дълбоко в полето на противника на Ал Бят Стейдиъм.
87'
Al-Gharafa ще подновят играта с удар от вратата.
85'
Al-Gharafa заменя Арон Ейнар Гунарсон с Ahmed Alganehi.
84'
Гол! гостите успяват да изравнят с гол от дузпа на Фабио Лима. Резултатът е 1-1.
79'
Топката излиза в аут. Играта ще бъде подновена от играчите на Al-Gharafa.
79'
Кайо (Ал-Васл ФК) пробва удар на Ал Бят Стейдиъм. Топката минава встрани от целта.
79'
Ko Hyungjin отсъжда свободен удар за Ал-Васл ФК на Ал Бят Стейдиъм. Топката е в собствената им половина.
78'
Засада на Ал Бят Стейдиъм. Ko Hyungjin спира атаката на Ал-Васл ФК.
78'
Majid Ibrahim Surour Khamis Salim отстъпва мястото си на Ali Hassan Ali Salmin Al Bloushi в отбора на гостите.