LiveScore Soccer / Football

LiveScore.com Soccer : England

National League All Fixtures

Your no.1 LiveScore site since 1998

England - National League - Fixtures
August 6
14:00
Barrow
? - ?
Aldershot Town
14:00
Boreham Wood
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Bromley
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Southport
14:00
Eastleigh
? - ?
Guiseley
14:00
Gateshead FC
? - ?
Chester FC
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Torquay United
14:00
Maidstone
? - ?
York City
14:00
North Ferriby United
? - ?
Braintree Town
14:00
Sutton United
? - ?
Solihull Moors
14:00
Woking
? - ?
Lincoln
14:00
Wrexham
? - ?
Dover
August 9
18:45
Aldershot Town
? - ?
Maidstone
18:45
Braintree Town
? - ?
Eastleigh
18:45
Chester FC
? - ?
Dagenham & Redbridge
18:45
Dover
? - ?
Boreham Wood
18:45
Forest Green Rovers
? - ?
Sutton United
18:45
Guiseley
? - ?
Wrexham
18:45
Lincoln
? - ?
North Ferriby United
18:45
Solihull Moors
? - ?
Woking
18:45
Southport
? - ?
Gateshead FC
18:45
Torquay United
? - ?
Bromley
18:45
Tranmere Rovers
? - ?
Barrow
18:45
York City
? - ?
Macclesfield Town
August 13
14:00
Aldershot Town
? - ?
Wrexham
14:00
Braintree Town
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Chester FC
? - ?
Maidstone
14:00
Dover
? - ?
North Ferriby United
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Gateshead FC
14:00
Guiseley
? - ?
Dagenham & Redbridge
14:00
Lincoln
? - ?
Sutton United
14:00
Solihull Moors
? - ?
Bromley
14:00
Southport
? - ?
Woking
14:00
Torquay United
? - ?
Barrow
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Eastleigh
14:00
York City
? - ?
Boreham Wood
August 16
18:45
Barrow
? - ?
Chester FC
18:45
Boreham Wood
? - ?
Tranmere Rovers
18:45
Bromley
? - ?
Aldershot Town
18:45
Dagenham & Redbridge
? - ?
Lincoln
18:45
Eastleigh
? - ?
Dover
18:45
Gateshead FC
? - ?
York City
18:45
Macclesfield Town
? - ?
Southport
18:45
Maidstone
? - ?
Braintree Town
18:45
North Ferriby United
? - ?
Guiseley
18:45
Sutton United
? - ?
Torquay United
18:45
Woking
? - ?
Forest Green Rovers
18:45
Wrexham
? - ?
Solihull Moors
August 20
14:00
Boreham Wood
? - ?
Chester FC
14:00
Braintree Town
? - ?
Aldershot Town
14:00
Bromley
? - ?
Gateshead FC
14:00
Dover
? - ?
Barrow
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
York City
14:00
Lincoln
? - ?
Southport
14:00
North Ferriby United
? - ?
Torquay United
14:00
Solihull Moors
? - ?
Guiseley
14:00
Sutton United
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Maidstone
14:00
Woking
? - ?
Dagenham & Redbridge
14:00
Wrexham
? - ?
Eastleigh
August 27
14:00
Aldershot Town
? - ?
North Ferriby United
14:00
Barrow
? - ?
Braintree Town
14:00
Chester FC
? - ?
Sutton United
14:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Wrexham
14:00
Eastleigh
? - ?
Solihull Moors
14:00
Gateshead FC
? - ?
Boreham Wood
14:00
Guiseley
? - ?
Bromley
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Lincoln
14:00
Maidstone
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Southport
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Torquay United
? - ?
Dover
14:00
York City
? - ?
Woking
August 29
14:00
Boreham Wood
? - ?
Maidstone
14:00
Braintree Town
? - ?
Torquay United
14:00
Bromley
? - ?
Eastleigh
14:00
Dover
? - ?
Aldershot Town
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Southport
14:00
Lincoln
? - ?
Gateshead FC
14:00
North Ferriby United
? - ?
Barrow
14:00
Solihull Moors
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Sutton United
? - ?
Dagenham & Redbridge
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Guiseley
14:00
Woking
? - ?
Chester FC
14:00
Wrexham
? - ?
York City
September 3
14:00
Aldershot Town
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Barrow
? - ?
Bromley
14:00
Chester FC
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Boreham Wood
14:00
Eastleigh
? - ?
North Ferriby United
14:00
Gateshead FC
? - ?
Sutton United
14:00
Guiseley
? - ?
Braintree Town
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Woking
14:00
Maidstone
? - ?
Wrexham
14:00
Southport
? - ?
Dover
14:00
Torquay United
? - ?
Lincoln
14:00
York City
? - ?
Solihull Moors
September 10
14:00
Aldershot Town
? - ?
Chester FC
14:00
Barrow
? - ?
Boreham Wood
14:00
Braintree Town
? - ?
Gateshead FC
14:00
Bromley
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Dover
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Eastleigh
? - ?
Southport
14:00
Guiseley
? - ?
Woking
14:00
North Ferriby United
? - ?
Maidstone
14:00
Solihull Moors
? - ?
Dagenham & Redbridge
14:00
Torquay United
? - ?
York City
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Lincoln
14:00
Wrexham
? - ?
Sutton United
September 13
18:45
Boreham Wood
? - ?
Aldershot Town
18:45
Chester FC
? - ?
Guiseley
18:45
Dagenham & Redbridge
? - ?
Dover
18:45
Forest Green Rovers
? - ?
Eastleigh
18:45
Gateshead FC
? - ?
North Ferriby United
18:45
Lincoln
? - ?
Solihull Moors
18:45
Macclesfield Town
? - ?
Wrexham
18:45
Maidstone
? - ?
Bromley
18:45
Southport
? - ?
Barrow
18:45
Sutton United
? - ?
Braintree Town
18:45
Woking
? - ?
Torquay United
18:45
York City
? - ?
Tranmere Rovers
September 17
14:00
Boreham Wood
? - ?
Torquay United
14:00
Chester FC
? - ?
Braintree Town
14:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
North Ferriby United
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Bromley
14:00
Gateshead FC
? - ?
Solihull Moors
14:00
Lincoln
? - ?
Barrow
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Eastleigh
14:00
Maidstone
? - ?
Guiseley
14:00
Southport
? - ?
Aldershot Town
14:00
Sutton United
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Woking
? - ?
Wrexham
14:00
York City
? - ?
Dover
September 24
14:00
Aldershot Town
? - ?
Gateshead FC
14:00
Barrow
? - ?
York City
14:00
Braintree Town
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Bromley
? - ?
Dagenham & Redbridge
14:00
Dover
? - ?
Lincoln
14:00
Eastleigh
? - ?
Sutton United
14:00
Guiseley
? - ?
Macclesfield Town
14:00
North Ferriby United
? - ?
Southport
14:00
Solihull Moors
? - ?
Boreham Wood
14:00
Torquay United
? - ?
Maidstone
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Woking
14:00
Wrexham
? - ?
Chester FC
October 1
14:00
Boreham Wood
? - ?
Wrexham
14:00
Chester FC
? - ?
Dover
14:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Barrow
14:00
Gateshead FC
? - ?
Torquay United
14:00
Lincoln
? - ?
Braintree Town
14:00
Macclesfield Town
? - ?
North Ferriby United
14:00
Maidstone
? - ?
Solihull Moors
14:00
Southport
? - ?
Bromley
14:00
Sutton United
? - ?
Guiseley
14:00
Woking
? - ?
Eastleigh
14:00
York City
? - ?
Aldershot Town
October 4
18:45
Aldershot Town
? - ?
Forest Green Rovers
18:45
Barrow
? - ?
Macclesfield Town
18:45
Braintree Town
? - ?
Boreham Wood
18:45
Bromley
? - ?
Woking
18:45
Dover
? - ?
Sutton United
18:45
Eastleigh
? - ?
Maidstone
18:45
Guiseley
? - ?
York City
18:45
North Ferriby United
? - ?
Chester FC
18:45
Solihull Moors
? - ?
Southport
18:45
Torquay United
? - ?
Dagenham & Redbridge
18:45
Tranmere Rovers
? - ?
Gateshead FC
18:45
Wrexham
? - ?
Lincoln
October 8
14:00
Aldershot Town
? - ?
Solihull Moors
14:00
Barrow
? - ?
Maidstone
14:00
Braintree Town
? - ?
York City
14:00
Bromley
? - ?
Lincoln
14:00
Chester FC
? - ?
Torquay United
14:00
Eastleigh
? - ?
Dagenham & Redbridge
14:00
Gateshead FC
? - ?
Dover
14:00
Guiseley
? - ?
Southport
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Boreham Wood
14:00
North Ferriby United
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Sutton United
? - ?
Woking
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Wrexham
October 22
14:00
Boreham Wood
? - ?
North Ferriby United
14:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Dover
? - ?
Braintree Town
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Guiseley
14:00
Lincoln
? - ?
Eastleigh
14:00
Maidstone
? - ?
Gateshead FC
14:00
Solihull Moors
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Southport
? - ?
Sutton United
14:00
Torquay United
? - ?
Aldershot Town
14:00
Woking
? - ?
Barrow
14:00
Wrexham
? - ?
Bromley
14:00
York City
? - ?
Chester FC
October 25
18:45
Bromley
? - ?
Dover
18:45
Dagenham & Redbridge
? - ?
Aldershot Town
18:45
Eastleigh
? - ?
Torquay United
18:45
Guiseley
? - ?
Gateshead FC
18:45
Lincoln
? - ?
Boreham Wood
18:45
Macclesfield Town
? - ?
Chester FC
18:45
Solihull Moors
? - ?
Forest Green Rovers
18:45
Southport
? - ?
York City
18:45
Sutton United
? - ?
Maidstone
18:45
Tranmere Rovers
? - ?
North Ferriby United
18:45
Woking
? - ?
Braintree Town
18:45
Wrexham
? - ?
Barrow
October 29
14:00
Aldershot Town
? - ?
Guiseley
14:00
Barrow
? - ?
Eastleigh
14:00
Boreham Wood
? - ?
Woking
14:00
Braintree Town
? - ?
Solihull Moors
14:00
Chester FC
? - ?
Lincoln
14:00
Dover
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Dagenham & Redbridge
14:00
Gateshead FC
? - ?
Wrexham
14:00
Maidstone
? - ?
Macclesfield Town
14:00
North Ferriby United
? - ?
Bromley
14:00
Torquay United
? - ?
Southport
14:00
York City
? - ?
Sutton United
November 12
15:00
Bromley
? - ?
Boreham Wood
15:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Gateshead FC
15:00
Eastleigh
? - ?
York City
15:00
Guiseley
? - ?
Torquay United
15:00
Lincoln
? - ?
Aldershot Town
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Solihull Moors
? - ?
Dover
15:00
Southport
? - ?
Maidstone
15:00
Sutton United
? - ?
Barrow
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Chester FC
15:00
Woking
? - ?
North Ferriby United
15:00
Wrexham
? - ?
Braintree Town
November 19
15:00
Aldershot Town
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Barrow
? - ?
Solihull Moors
15:00
Boreham Wood
? - ?
Southport
15:00
Braintree Town
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Chester FC
? - ?
Bromley
15:00
Dover
? - ?
Guiseley
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Lincoln
15:00
Gateshead FC
? - ?
Eastleigh
15:00
Maidstone
? - ?
Woking
15:00
North Ferriby United
? - ?
Sutton United
15:00
Torquay United
? - ?
Wrexham
15:00
York City
? - ?
Dagenham & Redbridge
November 22
19:45
Aldershot Town
? - ?
Eastleigh
19:45
Barrow
? - ?
Guiseley
19:45
Boreham Wood
? - ?
Sutton United
19:45
Braintree Town
? - ?
Bromley
19:45
Chester FC
? - ?
Southport
19:45
Dover
? - ?
Woking
19:45
Forest Green Rovers
? - ?
Tranmere Rovers
19:45
Gateshead FC
? - ?
Macclesfield Town
19:45
Maidstone
? - ?
Dagenham & Redbridge
19:45
North Ferriby United
? - ?
Wrexham
19:45
Torquay United
? - ?
Solihull Moors
19:45
York City
? - ?
Lincoln
November 26
15:00
Bromley
? - ?
York City
15:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Barrow
15:00
Eastleigh
? - ?
Chester FC
15:00
Guiseley
? - ?
Boreham Wood
15:00
Lincoln
? - ?
Maidstone
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Dover
15:00
Solihull Moors
? - ?
North Ferriby United
15:00
Southport
? - ?
Braintree Town
15:00
Sutton United
? - ?
Aldershot Town
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Torquay United
15:00
Woking
? - ?
Gateshead FC
15:00
Wrexham
? - ?
Forest Green Rovers
November 29
19:45
Boreham Wood
? - ?
Braintree Town
19:45
Chester FC
? - ?
North Ferriby United
19:45
Dagenham & Redbridge
? - ?
Torquay United
19:45
Forest Green Rovers
? - ?
Aldershot Town
19:45
Gateshead FC
? - ?
Tranmere Rovers
19:45
Lincoln
? - ?
Wrexham
19:45
Macclesfield Town
? - ?
Barrow
19:45
Maidstone
? - ?
Eastleigh
19:45
Southport
? - ?
Solihull Moors
19:45
Sutton United
? - ?
Dover
19:45
Woking
? - ?
Bromley
19:45
York City
? - ?
Guiseley
December 3
15:00
Aldershot Town
? - ?
Boreham Wood
15:00
Barrow
? - ?
Southport
15:00
Braintree Town
? - ?
Sutton United
15:00
Bromley
? - ?
Maidstone
15:00
Dover
? - ?
Dagenham & Redbridge
15:00
Eastleigh
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Guiseley
? - ?
Chester FC
15:00
North Ferriby United
? - ?
Gateshead FC
15:00
Solihull Moors
? - ?
Lincoln
15:00
Torquay United
? - ?
Woking
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
York City
15:00
Wrexham
? - ?
Macclesfield Town
December 17
15:00
Boreham Wood
? - ?
Barrow
15:00
Chester FC
? - ?
Aldershot Town
15:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Solihull Moors
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Dover
15:00
Gateshead FC
? - ?
Braintree Town
15:00
Lincoln
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Bromley
15:00
Maidstone
? - ?
North Ferriby United
15:00
Southport
? - ?
Eastleigh
15:00
Sutton United
? - ?
Wrexham
15:00
Woking
? - ?
Guiseley
15:00
York City
? - ?
Torquay United
December 26
15:00
Aldershot Town
? - ?
Woking
15:00
Barrow
? - ?
Gateshead FC
15:00
Braintree Town
? - ?
Dagenham & Redbridge
15:00
Bromley
? - ?
Sutton United
15:00
Dover
? - ?
Maidstone
15:00
Eastleigh
? - ?
Boreham Wood
15:00
Guiseley
? - ?
Lincoln
15:00
North Ferriby United
? - ?
York City
15:00
Solihull Moors
? - ?
Chester FC
15:00
Torquay United
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Wrexham
? - ?
Southport
January 1, 2017
15:00
Boreham Wood
? - ?
Eastleigh
15:00
Chester FC
? - ?
Solihull Moors
15:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Braintree Town
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Torquay United
15:00
Gateshead FC
? - ?
Barrow
15:00
Lincoln
? - ?
Guiseley
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Maidstone
? - ?
Dover
15:00
Southport
? - ?
Wrexham
15:00
Sutton United
? - ?
Bromley
15:00
Woking
? - ?
Aldershot Town
15:00
York City
? - ?
North Ferriby United
January 7, 2017
15:00
Aldershot Town
? - ?
Southport
15:00
Barrow
? - ?
Lincoln
15:00
Braintree Town
? - ?
Chester FC
15:00
Bromley
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Dover
? - ?
York City
15:00
Eastleigh
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Guiseley
? - ?
Maidstone
15:00
North Ferriby United
? - ?
Dagenham & Redbridge
15:00
Solihull Moors
? - ?
Gateshead FC
15:00
Torquay United
? - ?
Boreham Wood
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Sutton United
15:00
Wrexham
? - ?
Woking
January 21, 2017
15:00
Boreham Wood
? - ?
Solihull Moors
15:00
Chester FC
? - ?
Wrexham
15:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Bromley
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Braintree Town
15:00
Gateshead FC
? - ?
Aldershot Town
15:00
Lincoln
? - ?
Dover
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Guiseley
15:00
Maidstone
? - ?
Torquay United
15:00
Southport
? - ?
North Ferriby United
15:00
Sutton United
? - ?
Eastleigh
15:00
Woking
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
York City
? - ?
Barrow
January 28, 2017
15:00
Aldershot Town
? - ?
York City
15:00
Barrow
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Braintree Town
? - ?
Lincoln
15:00
Bromley
? - ?
Southport
15:00
Dover
? - ?
Chester FC
15:00
Eastleigh
? - ?
Woking
15:00
Guiseley
? - ?
Sutton United
15:00
North Ferriby United
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Solihull Moors
? - ?
Maidstone
15:00
Torquay United
? - ?
Gateshead FC
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Dagenham & Redbridge
15:00
Wrexham
? - ?
Boreham Wood
February 4, 2017
15:00
Barrow
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Boreham Wood
? - ?
Dover
15:00
Bromley
? - ?
Torquay United
15:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Chester FC
15:00
Eastleigh
? - ?
Braintree Town
15:00
Gateshead FC
? - ?
Southport
15:00
Macclesfield Town
? - ?
York City
15:00
Maidstone
? - ?
Aldershot Town
15:00
North Ferriby United
? - ?
Lincoln
15:00
Sutton United
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Woking
? - ?
Solihull Moors
15:00
Wrexham
? - ?
Guiseley
February 11, 2017
15:00
Aldershot Town
? - ?
Barrow
15:00
Braintree Town
? - ?
North Ferriby United
15:00
Chester FC
? - ?
Gateshead FC
15:00
Dover
? - ?
Wrexham
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Boreham Wood
15:00
Guiseley
? - ?
Eastleigh
15:00
Lincoln
? - ?
Woking
15:00
Solihull Moors
? - ?
Sutton United
15:00
Southport
? - ?
Dagenham & Redbridge
15:00
Torquay United
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Bromley
15:00
York City
? - ?
Maidstone
February 18, 2017
15:00
Barrow
? - ?
Torquay United
15:00
Boreham Wood
? - ?
York City
15:00
Bromley
? - ?
Solihull Moors
15:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Guiseley
15:00
Eastleigh
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Gateshead FC
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Braintree Town
15:00
Maidstone
? - ?
Chester FC
15:00
North Ferriby United
? - ?
Dover
15:00
Sutton United
? - ?
Lincoln
15:00
Woking
? - ?
Southport
15:00
Wrexham
? - ?
Aldershot Town
February 25, 2017
15:00
Aldershot Town
? - ?
Bromley
15:00
Braintree Town
? - ?
Maidstone
15:00
Chester FC
? - ?
Barrow
15:00
Dover
? - ?
Eastleigh
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Woking
15:00
Guiseley
? - ?
North Ferriby United
15:00
Lincoln
? - ?
Dagenham & Redbridge
15:00
Solihull Moors
? - ?
Wrexham
15:00
Southport
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Torquay United
? - ?
Sutton United
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Boreham Wood
15:00
York City
? - ?
Gateshead FC
February 28, 2017
19:45
Bromley
? - ?
Braintree Town
19:45
Dagenham & Redbridge
? - ?
Maidstone
19:45
Eastleigh
? - ?
Aldershot Town
19:45
Guiseley
? - ?
Barrow
19:45
Lincoln
? - ?
York City
19:45
Macclesfield Town
? - ?
Gateshead FC
19:45
Solihull Moors
? - ?
Torquay United
19:45
Southport
? - ?
Chester FC
19:45
Sutton United
? - ?
Boreham Wood
19:45
Tranmere Rovers
? - ?
Forest Green Rovers
19:45
Woking
? - ?
Dover
19:45
Wrexham
? - ?
North Ferriby United
March 4, 2017
15:00
Aldershot Town
? - ?
Lincoln
15:00
Barrow
? - ?
Sutton United
15:00
Boreham Wood
? - ?
Bromley
15:00
Braintree Town
? - ?
Wrexham
15:00
Chester FC
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
Dover
? - ?
Solihull Moors
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Gateshead FC
? - ?
Dagenham & Redbridge
15:00
Maidstone
? - ?
Southport
15:00
North Ferriby United
? - ?
Woking
15:00
Torquay United
? - ?
Guiseley
15:00
York City
? - ?
Eastleigh
March 11, 2017
15:00
Bromley
? - ?
North Ferriby United
15:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Eastleigh
? - ?
Barrow
15:00
Guiseley
? - ?
Aldershot Town
15:00
Lincoln
? - ?
Chester FC
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Maidstone
15:00
Solihull Moors
? - ?
Braintree Town
15:00
Southport
? - ?
Torquay United
15:00
Sutton United
? - ?
York City
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Dover
15:00
Woking
? - ?
Boreham Wood
15:00
Wrexham
? - ?
Gateshead FC
March 18, 2017
15:00
Aldershot Town
? - ?
Sutton United
15:00
Barrow
? - ?
Dagenham & Redbridge
15:00
Boreham Wood
? - ?
Guiseley
15:00
Braintree Town
? - ?
Southport
15:00
Chester FC
? - ?
Eastleigh
15:00
Dover
? - ?
Macclesfield Town
15:00
Forest Green Rovers
? - ?
Wrexham
15:00
Gateshead FC
? - ?
Woking
15:00
Maidstone
? - ?
Lincoln
15:00
North Ferriby United
? - ?
Solihull Moors
15:00
Torquay United
? - ?
Tranmere Rovers
15:00
York City
? - ?
Bromley
March 21, 2017
19:45
Aldershot Town
? - ?
Dagenham & Redbridge
19:45
Barrow
? - ?
Wrexham
19:45
Boreham Wood
? - ?
Lincoln
19:45
Braintree Town
? - ?
Woking
19:45
Chester FC
? - ?
Macclesfield Town
19:45
Dover
? - ?
Bromley
19:45
Forest Green Rovers
? - ?
Solihull Moors
19:45
Gateshead FC
? - ?
Guiseley
19:45
Maidstone
? - ?
Sutton United
19:45
North Ferriby United
? - ?
Tranmere Rovers
19:45
Torquay United
? - ?
Eastleigh
19:45
York City
? - ?
Southport
March 25, 2017
15:00
Bromley
? - ?
Chester FC
15:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
York City
15:00
Eastleigh
? - ?
Gateshead FC
15:00
Guiseley
? - ?
Dover
15:00
Lincoln
? - ?
Forest Green Rovers
15:00
Macclesfield Town
? - ?
Aldershot Town
15:00
Solihull Moors
? - ?
Barrow
15:00
Southport
? - ?
Boreham Wood
15:00
Sutton United
? - ?
North Ferriby United
15:00
Tranmere Rovers
? - ?
Braintree Town
15:00
Woking
? - ?
Maidstone
15:00
Wrexham
? - ?
Torquay United
April 1, 2017
14:00
Boreham Wood
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Eastleigh
14:00
Dover
? - ?
Gateshead FC
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
North Ferriby United
14:00
Lincoln
? - ?
Bromley
14:00
Maidstone
? - ?
Barrow
14:00
Solihull Moors
? - ?
Aldershot Town
14:00
Southport
? - ?
Guiseley
14:00
Torquay United
? - ?
Chester FC
14:00
Woking
? - ?
Sutton United
14:00
Wrexham
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
York City
? - ?
Braintree Town
April 8, 2017
14:00
Aldershot Town
? - ?
Torquay United
14:00
Barrow
? - ?
Woking
14:00
Braintree Town
? - ?
Dover
14:00
Bromley
? - ?
Wrexham
14:00
Chester FC
? - ?
York City
14:00
Eastleigh
? - ?
Lincoln
14:00
Gateshead FC
? - ?
Maidstone
14:00
Guiseley
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Dagenham & Redbridge
14:00
North Ferriby United
? - ?
Boreham Wood
14:00
Sutton United
? - ?
Southport
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Solihull Moors
April 14, 2017
14:00
Boreham Wood
? - ?
Dagenham & Redbridge
14:00
Braintree Town
? - ?
Guiseley
14:00
Bromley
? - ?
Barrow
14:00
Dover
? - ?
Southport
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Chester FC
14:00
Lincoln
? - ?
Torquay United
14:00
North Ferriby United
? - ?
Eastleigh
14:00
Solihull Moors
? - ?
York City
14:00
Sutton United
? - ?
Gateshead FC
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Aldershot Town
14:00
Woking
? - ?
Macclesfield Town
14:00
Wrexham
? - ?
Maidstone
April 17, 2017
14:00
Aldershot Town
? - ?
Dover
14:00
Barrow
? - ?
North Ferriby United
14:00
Chester FC
? - ?
Woking
14:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Sutton United
14:00
Eastleigh
? - ?
Bromley
14:00
Gateshead FC
? - ?
Lincoln
14:00
Guiseley
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Solihull Moors
14:00
Maidstone
? - ?
Boreham Wood
14:00
Southport
? - ?
Forest Green Rovers
14:00
Torquay United
? - ?
Braintree Town
14:00
York City
? - ?
Wrexham
April 22, 2017
14:00
Boreham Wood
? - ?
Gateshead FC
14:00
Braintree Town
? - ?
Barrow
14:00
Bromley
? - ?
Guiseley
14:00
Dover
? - ?
Torquay United
14:00
Forest Green Rovers
? - ?
Maidstone
14:00
Lincoln
? - ?
Macclesfield Town
14:00
North Ferriby United
? - ?
Aldershot Town
14:00
Solihull Moors
? - ?
Eastleigh
14:00
Sutton United
? - ?
Chester FC
14:00
Tranmere Rovers
? - ?
Southport
14:00
Woking
? - ?
York City
14:00
Wrexham
? - ?
Dagenham & Redbridge
April 29, 2017
14:00
Aldershot Town
? - ?
Braintree Town
14:00
Barrow
? - ?
Dover
14:00
Chester FC
? - ?
Boreham Wood
14:00
Dagenham & Redbridge
? - ?
Woking
14:00
Eastleigh
? - ?
Wrexham
14:00
Gateshead FC
? - ?
Bromley
14:00
Guiseley
? - ?
Solihull Moors
14:00
Macclesfield Town
? - ?
Sutton United
14:00
Maidstone
? - ?
Tranmere Rovers
14:00
Southport
? - ?
Lincoln
14:00
Torquay United
? - ?
North Ferriby United
14:00
York City
? - ?
Forest Green Rovers