LiveScore Soccer / Football

LiveScore.com Soccer : Bulgaria

First Professional Football League:: 1. stage All Fixtures

Your no.1 LiveScore site since 1998

Bulgaria - First Professional Football League:: 1. stage - Fixtures
July 29
16:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
18:15
PFC CSKA-Sofia
? - ?
Slavia Sofia
July 30
16:00
Beroe
? - ?
Ludogorets Razgrad
16:00
Botev Plovdiv
? - ?
Lokomotiv Plovdiv
18:15
Dunav Ruse
? - ?
Vereya
July 31
16:00
Levski Sofia
? - ?
Montana
18:15
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Cherno More Varna
August 5
16:00
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Dunav Ruse
18:15
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
August 6
16:00
Vereya
? - ?
PFC CSKA-Sofia
18:15
Ludogorets Razgrad
? - ?
Botev Plovdiv
August 7
16:00
Lokomotiv Plovdiv
? - ?
Levski Sofia
18:15
Slavia Sofia
? - ?
Beroe
August 8
17:30
Cherno More Varna
? - ?
Montana
August 12
16:00
Montana
? - ?
Lokomotiv Plovdiv
18:15
Dunav Ruse
? - ?
Pirin Blagoevgrad
August 13
16:00
Beroe
? - ?
Vereya
18:15
Levski Sofia
? - ?
Ludogorets Razgrad
August 14
16:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Cherno More Varna
18:15
PFC CSKA-Sofia
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
August 15
17:30
Botev Plovdiv
? - ?
Slavia Sofia
August 20
10:00
Cherno More Varna
? - ?
Lokomotiv Plovdiv
10:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Dunav Ruse
10:00
Ludogorets Razgrad
? - ?
Montana
10:00
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Beroe
10:00
Pirin Blagoevgrad
? - ?
PFC CSKA-Sofia
10:00
Slavia Sofia
? - ?
Levski Sofia
10:00
Vereya
? - ?
Botev Plovdiv
August 27
10:00
Beroe
? - ?
Pirin Blagoevgrad
10:00
Botev Plovdiv
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
10:00
Dunav Ruse
? - ?
Cherno More Varna
10:00
Levski Sofia
? - ?
Vereya
10:00
Lokomotiv Plovdiv
? - ?
Ludogorets Razgrad
10:00
Montana
? - ?
Slavia Sofia
10:00
PFC CSKA-Sofia
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
September 3
10:00
Cherno More Varna
? - ?
Ludogorets Razgrad
10:00
Dunav Ruse
? - ?
PFC CSKA-Sofia
10:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Beroe
10:00
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Levski Sofia
10:00
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Botev Plovdiv
10:00
Slavia Sofia
? - ?
Lokomotiv Plovdiv
10:00
Vereya
? - ?
Montana
September 10
10:00
Beroe
? - ?
Dunav Ruse
10:00
Botev Plovdiv
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
10:00
Levski Sofia
? - ?
Pirin Blagoevgrad
10:00
Lokomotiv Plovdiv
? - ?
Vereya
10:00
Ludogorets Razgrad
? - ?
Slavia Sofia
10:00
Montana
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
10:00
PFC CSKA-Sofia
? - ?
Cherno More Varna
September 17
10:00
Cherno More Varna
? - ?
Slavia Sofia
10:00
Dunav Ruse
? - ?
Botev Plovdiv
10:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Levski Sofia
10:00
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Lokomotiv Plovdiv
10:00
PFC CSKA-Sofia
? - ?
Beroe
10:00
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Montana
10:00
Vereya
? - ?
Ludogorets Razgrad
September 24
10:00
Beroe
? - ?
Cherno More Varna
10:00
Botev Plovdiv
? - ?
PFC CSKA-Sofia
10:00
Levski Sofia
? - ?
Dunav Ruse
10:00
Lokomotiv Plovdiv
? - ?
Pirin Blagoevgrad
10:00
Ludogorets Razgrad
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
10:00
Montana
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
10:00
Slavia Sofia
? - ?
Vereya
October 1
10:00
Beroe
? - ?
Botev Plovdiv
10:00
Cherno More Varna
? - ?
Vereya
10:00
Dunav Ruse
? - ?
Montana
10:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Lokomotiv Plovdiv
10:00
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Slavia Sofia
10:00
PFC CSKA-Sofia
? - ?
Levski Sofia
10:00
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Ludogorets Razgrad
October 8
10:00
Botev Plovdiv
? - ?
Cherno More Varna
10:00
Levski Sofia
? - ?
Beroe
10:00
Lokomotiv Plovdiv
? - ?
Dunav Ruse
10:00
Ludogorets Razgrad
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
10:00
Montana
? - ?
PFC CSKA-Sofia
10:00
Slavia Sofia
? - ?
Pirin Blagoevgrad
10:00
Vereya
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
October 15
10:00
Beroe
? - ?
Montana
10:00
Botev Plovdiv
? - ?
Levski Sofia
10:00
Cherno More Varna
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
10:00
Dunav Ruse
? - ?
Ludogorets Razgrad
10:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Slavia Sofia
10:00
PFC CSKA-Sofia
? - ?
Lokomotiv Plovdiv
10:00
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Vereya
October 22
10:00
Levski Sofia
? - ?
Cherno More Varna
10:00
Lokomotiv Plovdiv
? - ?
Beroe
10:00
Ludogorets Razgrad
? - ?
PFC CSKA-Sofia
10:00
Montana
? - ?
Botev Plovdiv
10:00
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Pirin Blagoevgrad
10:00
Slavia Sofia
? - ?
Dunav Ruse
10:00
Vereya
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
October 29
10:00
Cherno More Varna
? - ?
Pirin Blagoevgrad
10:00
Lokomotiv Plovdiv
? - ?
Botev Plovdiv
10:00
Ludogorets Razgrad
? - ?
Beroe
10:00
Montana
? - ?
Levski Sofia
10:00
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
10:00
Slavia Sofia
? - ?
PFC CSKA-Sofia
10:00
Vereya
? - ?
Dunav Ruse
November 5
11:00
Beroe
? - ?
Slavia Sofia
11:00
Botev Plovdiv
? - ?
Ludogorets Razgrad
11:00
Dunav Ruse
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
11:00
Levski Sofia
? - ?
Lokomotiv Plovdiv
11:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Pirin Blagoevgrad
11:00
Montana
? - ?
Cherno More Varna
11:00
PFC CSKA-Sofia
? - ?
Vereya
November 12
11:00
Cherno More Varna
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
11:00
Lokomotiv Plovdiv
? - ?
Montana
11:00
Ludogorets Razgrad
? - ?
Levski Sofia
11:00
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
PFC CSKA-Sofia
11:00
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Dunav Ruse
11:00
Slavia Sofia
? - ?
Botev Plovdiv
11:00
Vereya
? - ?
Beroe
November 19
11:00
Beroe
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
11:00
Botev Plovdiv
? - ?
Vereya
11:00
Dunav Ruse
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
11:00
Levski Sofia
? - ?
Slavia Sofia
11:00
Lokomotiv Plovdiv
? - ?
Cherno More Varna
11:00
Montana
? - ?
Ludogorets Razgrad
11:00
PFC CSKA-Sofia
? - ?
Pirin Blagoevgrad
November 26
11:00
Cherno More Varna
? - ?
Dunav Ruse
11:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
PFC CSKA-Sofia
11:00
Ludogorets Razgrad
? - ?
Lokomotiv Plovdiv
11:00
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Botev Plovdiv
11:00
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Beroe
11:00
Slavia Sofia
? - ?
Montana
11:00
Vereya
? - ?
Levski Sofia
December 3
11:00
Beroe
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
11:00
Botev Plovdiv
? - ?
Pirin Blagoevgrad
11:00
Levski Sofia
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
11:00
Lokomotiv Plovdiv
? - ?
Slavia Sofia
11:00
Ludogorets Razgrad
? - ?
Cherno More Varna
11:00
Montana
? - ?
Vereya
11:00
PFC CSKA-Sofia
? - ?
Dunav Ruse
December 10
11:00
Cherno More Varna
? - ?
PFC CSKA-Sofia
11:00
Dunav Ruse
? - ?
Beroe
11:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Botev Plovdiv
11:00
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Montana
11:00
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Levski Sofia
11:00
Slavia Sofia
? - ?
Ludogorets Razgrad
11:00
Vereya
? - ?
Lokomotiv Plovdiv
February 18, 2017
11:00
Beroe
? - ?
PFC CSKA-Sofia
11:00
Botev Plovdiv
? - ?
Dunav Ruse
11:00
Levski Sofia
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
11:00
Lokomotiv Plovdiv
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
11:00
Ludogorets Razgrad
? - ?
Vereya
11:00
Montana
? - ?
Pirin Blagoevgrad
11:00
Slavia Sofia
? - ?
Cherno More Varna
February 25, 2017
11:00
Cherno More Varna
? - ?
Beroe
11:00
Dunav Ruse
? - ?
Levski Sofia
11:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Montana
11:00
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Ludogorets Razgrad
11:00
PFC CSKA-Sofia
? - ?
Botev Plovdiv
11:00
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Lokomotiv Plovdiv
11:00
Vereya
? - ?
Slavia Sofia
March 4, 2017
11:00
Botev Plovdiv
? - ?
Beroe
11:00
Levski Sofia
? - ?
PFC CSKA-Sofia
11:00
Lokomotiv Plovdiv
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
11:00
Ludogorets Razgrad
? - ?
Pirin Blagoevgrad
11:00
Montana
? - ?
Dunav Ruse
11:00
Slavia Sofia
? - ?
Neftochimic Burgas 1962
11:00
Vereya
? - ?
Cherno More Varna
March 11, 2017
11:00
Beroe
? - ?
Levski Sofia
11:00
Cherno More Varna
? - ?
Botev Plovdiv
11:00
Dunav Ruse
? - ?
Lokomotiv Plovdiv
11:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Ludogorets Razgrad
11:00
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Vereya
11:00
PFC CSKA-Sofia
? - ?
Montana
11:00
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Slavia Sofia
March 18, 2017
11:00
Levski Sofia
? - ?
Botev Plovdiv
11:00
Lokomotiv Plovdiv
? - ?
PFC CSKA-Sofia
11:00
Ludogorets Razgrad
? - ?
Dunav Ruse
11:00
Montana
? - ?
Beroe
11:00
Neftochimic Burgas 1962
? - ?
Cherno More Varna
11:00
Slavia Sofia
? - ?
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
11:00
Vereya
? - ?
Pirin Blagoevgrad
March 25, 2017
11:00
Beroe
? - ?
Lokomotiv Plovdiv
11:00
Botev Plovdiv
? - ?
Montana
11:00
Cherno More Varna
? - ?
Levski Sofia
11:00
Dunav Ruse
? - ?
Slavia Sofia
11:00
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
? - ?
Vereya
11:00
PFC CSKA-Sofia
? - ?
Ludogorets Razgrad
11:00
Pirin Blagoevgrad
? - ?
Neftochimic Burgas 1962